Web Hosting

Hosting paketlerimiz her ihtiyacınıza özel konfigüre edilmiştir. Giriş seviyesi, kurumsal veya profesyonel sistemleriniz için özel tasarlanmıştır.

 • Üstün Performans Cloud Hosting

 • %99.9 Uptime Garantisi

 • Herhangi Bir Sorunda Teknik Destek

 • Ücretsiz Yedekleme

hosting

İdeal Web Hosting Planını Seç!

İhtiyacınıza en uygun hem kişisel projeleriniz için hem de kurumsal projeleriniz için sizlere yüksek performanslı hosting paketlerimizi sunuyoruz!

shared hosting

Linux Hosting

 • Web Alanı: 500 MB
 • Trafik: 10 GB
 • E-Posta: 5
 • Alt Alan Adı: 1
shared hosting

WordPress Hosting

 • Web Alanı: 4 GB
 • Trafik: 75 GB
 • E-Posta: 5
 • Alt Alan Adı: 2
shared hosting

Kurumsal Hosting

 • Web Alanı: 1 GB
 • Trafik: 500 GB
 • E-Posta: 3
 • Alt Alan Adı: Sınırsız
shared hosting

Reseller Hosting

 • Web Alanı: 100 GB
 • Trafik: Sınırsız
 • Alan Adı Barındırma: Sınırsız
 • Alt Özellikler: Sınırsız
shared hosting

Opencart Hosting

 • Web Alanı: 4 GB
 • Trafik: 75 GB
 • E-Posta: 5
 • Alt Alan Adı: 2
shared hosting

Email Hosting

 • Mail Hesabı: 5 Adet
 • Posta Kotası: 10 GB
 • Ücretsiz SSL Sertifikası:
 • Ücretsiz Kurumsal Antispam:

Web Hosting Özellikleri Ve Avantajları

Teknik Destek

Burtinet ailesi olarak sizlere uzman mühendis kadromuz ile hosting tarafında yaşadığınız tüm teknik sorunlarda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

%100 SSD Altyapı

Hosting altyapımızı her geçen gün daha güçlü hale getiriyoruz! Son teknoloji %100 SSD alt yapısı ile siteleriniz daha performanslı çalışır.

Ücretsiz Yedekleme

Hosting müşterilerimizin verileri her hafta düzenli olarak yedeklenir. Böylece olası durumda veri kayıplarının önüne geçilir. Verileriniz her hafta düzenli olarak yedeklenir, veri kayıplarının önüne geçilir.

Litespeed Cache

Hosting müşterilerimize özel sunduğumuz Litespeed Cache ile normal sitelere göre 10 kat daha iyi performans alacağınız bir siteye sahip olmak istemez misiniz?

6 Core'a Kadar CPU

Sizlere Opsiyonel olarak sunulan özelliğimiz web sitenizin yetersiz kaldığı durumlarda CPU limitinizi 6 Core’a kadar artırma olanağı sunar.

Cloud Hosting Platformu

Burtinet hosting müşterileri kullanışlı hosting paneli ile esnek web sitesi yönetimi deneyimi yaşar!

Sizin için ideal hosting planı hangisi?

Minimum maliyet için tavsiyemiz: Linux Hosting, Daha fazla güç için tavsiyemiz: Kurumsal Hosting, Maksimum Güç için tavsiyemiz: Kiralık Sunucu

Hosting İle İlgili Merak Edilen Sorular

Hosting, bir web sitesinin içeriklerinin ve tüm dosyalarını 7 / 24 kesintisiz çalışmasına olanak sağlayan sunucularda depolanmasıdır. Hosting satın alımı gerçekleştirmeden önce bir domain ( alan adı) kaydına sahip olmanız veya domain satın almanız gerekmektedir.
Hem hosting seçimi hem de domain seçiminde tecrübeniz yok ise canlı destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Açık tabanlı ve geliştirilebilir işletim sahibine olan Linux, web barındırma işlemleri arasında en çok kullanılan işletim sistemlerinden biridir. PHP alt yapılı web sitelerinin temelini oluşturan Linux hosting fiyatlandırma olarak da Windows hosting’e nazaran daha uygundur. PHP web geliştiricilerin favorisi Linux hosting ile ilgili detaylar için tıklayınız!

Windows Hosting, işletim sisteminin Windıows Server yüklü olduğu sistemlere denir. Windows tabanlı programlar çalıştıran veya ASP .NET tabanlı web siteleri çalıştırmak isteyenlere özel konfigüre edilmiş hosting ürünüdür. Kurumsal firmalar ağ yönetimini ve veritabanı gibi işlemlerde Windows hosting ürünü daha çok tercih ederler.

Reseller Hosting daha çok web tasarım ajansları , Yazılım geliştiricileri, Reklam ajanları tarafından birden fazla site barındırmak isteyenlere özel konfigüre edilmiş hosting ürünüdür. Dilediğinizde paketinizde esnek değişimler yapabildiğiniz Reseller hosting için tüm detaylar için tıklayınız!

Kurumsal ve Orta ölçekli firmalara özel konfigüre edilmiş hosting ürününe Kurumsal Hosting denir. Kurumsal isteklerine çözüm olabilecek düzeyde hazırlanmış hosting ürünümüz yüksek performans ve ışık hızında hizmet vermektedir. Kurumsal Hosting ürünü hakkında detay almak için tıklayınız!

WordPress hosting , günümüzde en çok tercih edilen kolay web sitesi yapma yazılımı olan WordPress için özel olarak oluşturulmuş hosting paketidir. Litespeed cache eklentisi ile %300e kadar web sitenizin hızını artırabilirsiniz. Bu paketlerimizde inode limitleri seçilen pakete göre artış göstermektedir. Wordpress Hosting paketleri için https://www.burtinet.com/wordpress-hosting adresimize göz atabilirsiniz.

E-ticaret alt yapılarının en popülerlerinden biri olan Opencart sistemler için özel konfigüre edilmiş hosting ürününe Opencart Hosting denir. Opencart alt yapılı web siteleri için %100 uyumlu ve optimize çalışan hosting ürünümüz için detaylı bilgi için tıklayınız!

Mail hosting , yüksek mail trafiği olan ve yüzbinlerce mailinizi depolayabileceğiniz ürün tipidir. Maillerinizin spama düşürmez , Virüs koruması ile hem gelen maillerinizde hem giden maillerinizde %100 verim almanızı garanti eder. Mail hosting paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız!

Hosting satın alma işlemi oldukça basit bir satın alma seyahatinden oluşmaktadır. Sizler için önerilen hosting paketleri arasından bir tanesini tercih ettikten sonra tek yapmanız ödeme kanallarından birini seçerek siparişinizi geçmektedir. Bundan sonraki kısımlar tamamen otomasyon işlemektedir. Dilerseniz aylık dilerseniz yıllık alımlar ile hosting satın alma işlemeni gerçekleştirebilirsiniz.

Hosting alırken dikkat etmeniz gereken en büyük kriter sitenizde kullanacağınız yazılım teknolojisidir. PHP alt tabanlı yazılımlar tercih ediyorsanız Linux hosting tavsiye edebildiğimiz gibi .NET veya ASP yazılımlar için sizlere Windows Hosting tavsiye etmekteyiz. Daha güçlü hosting paketlerine ihtiyacınız durumunda ise canlı destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hosting satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra hosting paketiniz olduğunuz gibi aktif olur. Mail adresinize satın alma işlemi hakkında detaylı bilgiler gelir. Herhangi bir bilgi veya giriş konusunda problem yaşamanız durumunda Burtinet canlı destek ekibi ile iletişime geçerek sorununuzu 5 dakika içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Özel IP hizmetimiz ek hizmetler bölümüne girmektedir. Özel IP isteyen müşterilerimiz standart satın alma işlemini gerçekleştirirken özel ip seçebilirsiniz. Standart ipli bir hosting satın aldıktan sonra da paneliniz üzerinden bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Hosting müşterilerimizin tüm verileri belli periyotlarda otomatik yedekleme işlemine tabidir. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda canlı destek ekibimiz ile veya ticket atma durumunuzda sizlere en iyi çözüm yollarını sunuyoruz. En güncel yedeğinizi sizlere problem durumunda hemen iletiyoruz!

NS adresleriniz paketlere göre değişkenlik göstermektedir. Standart hosting paketlerimizi kullanıyorsanız örnek : ns1.burtinet.com , ns2.burtinet.com gibi dnsleri panel üzerinden girmeniz durumunda web sitenizin hostinge bağlanma işlemi gerçekleşmiş olur.

Hosting hizmetini dilediğiniz zaman sıfırlama hakkına sahipsiniz. Bu konuda ister kendiniz bir aksiyon alabileceğiniz gibi canlı destek ekibimiz üzerinden veya ticket desteği açarak da yardım alabilirsiniz. 7 / 24 canlı destek ekibimiz ile sizlere en iyi hosting deneyimini yaşatıyoruz!

Tüm müşterilerimize hosting alımları sonrasında ücretsiz SSL sertifikasını sunmaktayız. Panellerinden doğrudan ücretsiz SSL ‘ini etkinleştirebilir.

Hosting paketiniz yetersiz gelmesi durumunda esnek paketlendirme ve fiyatlandırma yapımız ile dilerseniz paketinizi yükseltebilirsiniz .