Comodo SSL Sertifikası

Hem bireysel hemde kurumsal projelerinizin güvenliğini artırmayı sağlayan Comodo SSL sertifikası birçok farklı SSL seçeneği sayesinde web sitelerini 7/24 koruyacak, Burtinet ile hizmetinizde devam edebileceksiniz.

Uygun Fiyatlı Comodo SSL Paketleri

Üst düzey güvenlik ile verilerinizi sürekli olarak güncel tutmanızı sağlarken aynı zamanda ziyaretçilere tereddütsüz ödeme imkanı sağlayan Comodo SSL paketleri şimdi Burtinet'te!

ssl-logo

Comodo SSL

ssl-logo

Comodo EV SSL

Fiyatlar

799.90 ₺/Yıllık $ 27.81/Yıllık 2499.99 ₺/Yıllık $ 86.92/Yıllık

Sertifika Otoritesi

Comodo SSL Comodo SSL

Doğrulama Türü

DV EV

Alt Alan Adı Sayısı

1 Adet 1 Adet

Sunucu Lisans Sayısı

Sınırsız Sınırsız

Garanti

$250,000 $1,750,000

Güvenli Bağlantı

Evet Evet

Para İadesi

30 Gün 30 Gün

Şifreleme

128/256 bit 128/256 bit

Ücretsiz Kurulum

Evet Evet

Görünüm

Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız.

Sorularınız için info@burtinet.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurulum Ücretsiz olarak Teknik Ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Comodo SSL Özellikleri Ve Fiyatı

Site Güvenlik Simgesi

Kullanıcıların web sitenize girdiğinde güvenilir ibaresini görmesi, sitenizde daha rahat dolaşmasını ve ödeme aşamasını daha güvenilir bir şekilde tamamlamasını sağlayacaktır.

Garanti Olanakları

Dünyanın en güvenli SSL türlerinden bir tanesi olan Comodo SSL tarafında yaşayacağınız herhangi bir sorunda zararınızı biz karşılamaktayız.

Organik Trafik Etkisi

HTTPS özelliği sayesinde Google güvenilir web sitelerini ön plana çıkartmakta böylelikle kullanıcıların web sitesine tıklama olasılığı da aynı düzeyde artmaktadır.

Ücretsiz SSL Kurulumu

SSL kurulum işlemlerinde herhangi bir ücret talep etmeden satın alım sonrası kurulum hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Belge Gerekliliği

Comodo EV SSL kurulumu için firmanızı belgelerle ispat edilmesi gerekmektedir.

Üst Düzey Şifreleme

Comodo SSL sunucularında aktif olarak yer alan 128/256 bit şifreleme özelliği sayesinde veri güvenliğinizi maksimum düzeye çıkarmaktayız.

Comodo SSL Sertifika Adımları

Şifrele ve Güvende Kal

İnternet siteniz üzerindeki veri akışını şifreleyin ve art niyetli kişilerin kredi kartı numaraları ve üyelik bilgileri gibi önemli bilgileri elde etmelerini engelleyin

Comodo SSL ile İlgili Merak Edilen Sorular

Web sitenizin güvenilirliğini artırmak ve kullanıcıların web sitesine erişimini kısıtlamadan rahatça gezmelerini sağlamak için tercih edebileceğiniz bir sistem olan Comodo SSL ile verilerinizi koruyabilir, kullanıcıların ödeme adımlarını daha güvenli bir şekilde tamamlamasını sağlayabilirsiniz.

SSL türleri içinde en güvenilir paketler arasında yer alan Comodo SSL, üst düzey güvenlik sistemi ile verilerinizi daha da kapsam altına almaktadır. Özellikle rakip sitelerden gelecek olan saldırılara karşı etkili olan Comodo SSL paketlerine göz atabilir farklı özelliklerle sıralanan paketlerden birini seçebilirsiniz.

İstediğiniz SSL paketini seçip satın aldıktan sonraki işlem kurulum yapmaktadır. Burada önceden bir bilgiye sahipseniz kolayca halledebilirsiniz fakat yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Burtinet uzman ekibinden yardım alabilir, web sitenize kurulumu kolayca yapabilirsiniz.

E-ticaret sitelerinde sıklıkla tercih edilen Comodo SSL paketleri tamamen sanal pos uyumlu olarak çalışmaktadır. Online ödeme sunan internet sitelerine tanımlayacabileceğiniz Comodo SSL ile sizde güvenli bir web site imajına sahip olabilirsiniz.

Sadece SSL paketi almakla kalmıyor hosting hizmeti aldığınız bir web sitesine tanımlamanız gerekmektedir. Burada önemli olan her web sitesine tanımlanmış IP'lerdir. Eğer alan adınız var fakat hosting hizmetiniz yoksa Burtinet'in uygun fiyatlı hosting hizmetlerine göz atabilir ya da uzman ekibimizden bu konuda destek alabilirsiniz.

Comodo SSL paketlerinden birini tercih etmeniz durumunda ve kurulum sonrasında herhangi bir sorun yaşamadan bütün web sitelerini açabilir ve dilediğiniz sunucudan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyanın en güçlü koruma sistemlerinden bir tanesi olan Comodo SSL tercih etmeniz durumunda 128/256 bit şifreleme teknolojisi web siteleriniz maksimum koruma altına alınmaktadır. Projelerinize saldırıların olmaması ve üçüncü kişiler tarafından rahatsız edilme durumlarıyla karşılaşmamak adına sizde Comodo SSL paketlerine detaylı olarak göz atabilirsiniz.

Güvenliği ve kullanıcıları önemseyen bütün web site sahiplerinin Comodo SSL'i tercih ettiğini söyleyebiliriz. Özellikle e-ticaret ile uğraşan kişiler, bankalar ve veri alışverişi yapan bütün uygulama ve kişiler Comodo SSL'in faydalarından yararlanabilir, bu sayede güvenliği üst düzeyde tutabilir.

Satın alım işlemlerinizi tamamladıktan sonra ekiplerimiz sistemleri kontrol ederek size ait olan Comodo SSL sertifikasını üstünüze tanımlayacaktır. Bu işlem kısa bir süre sonra tamamlanarak hesabınıza sertifika tanımlanacak ve kurulum aşamasına geçebileceksiniz.

Sunucu odaklı olan ve veri alışverişi sağlanan işlerde daha çok kredi kartı ve fatura bilgileri şifrelenme alanına girmektedir. Şifreleme işlemlerinin asıl amacı sizden farklı yani üçüncü şahıslar tarafından bu bilgilerin ele geçirilmemesi adına oldukça önemli iken kullanıcı sorumlu olarak web site sahibini esas alacaktır. Özellikle e-ticaret veya sunucu odaklı bir hizmetiniz varsa dünyanın en güvenli ssl sertifikası olan Comodo SSL türünü sizde mutlaka seçmelisiniz.

Destek Gerekirse Biz Buradayız!

Türkiye'nin en tecrübeli destek uzmanlarıyla telefon, ticket ve canlı destek gibi 3 farklı kanaldan 7/24 destek sunuyoruz. Ortalama 30 dakikada yanıt süresi ile sizlere destek hizmeti sunuyoruz.