Bulut Sunucu

Sanallaştırma teknolojisini kullanarak fiziksel sunucular üzerinde sizin isteklerinize bağlı olarak RAM, işlemci ve disk gibi kaynakları güncellediğimiz bulut sunucu sistemi Burtinet tarafından ihtiyaçlarınıza göre tasarlandı!

Gelişmiş Teknolojiye Sahip Bulut Sunucu Paketleri

Size özel sunucularda sorun yaşamadan ve paylaşım derdi olmadan verilerinizi güvenle depolayabilecek, üst düzey kaynakları sisteminize entegre ederek tek bir sunucunun sadece size çalışmasını sağlayabileceksiniz!

Paket Adı İşlemci CPU Ram Disk Lokasyon Trafik Aylık Fiyat Yıllık Fiyat

VDS Paket 1

Intel® Xeon® Series 2 2 GB 40 GB Türkiye Limitsiz

279.99 ₺ $ 9.74

2699.99 ₺ $ 93.88

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 2

Intel® Xeon® Series 2 4 GB 60 GB Türkiye Limitsiz

384.99 ₺ $ 13.39

3799.99 ₺ $ 132.13

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 3

Intel® Xeon® Series 4 6 GB 80 GB Türkiye Limitsiz

544.99 ₺ $ 18.95

5769.99 ₺ $ 200.62

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 4

Intel® Xeon® Series 6 6 GB 100 GB Türkiye Limitsiz

649.99 ₺ $ 22.60

6999.99 ₺ $ 243.39

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 5

Intel® Xeon® Series 6 8 GB 120 GB Türkiye Limitsiz

769.99 ₺ $ 26.77

8399.99 ₺ $ 292.07

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 6

Intel® Xeon® Series 8 8 GB 150 GB Türkiye Limitsiz

869.99 ₺ $ 30.25

9599.99 ₺ $ 333.79

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 7

Intel® Xeon® Series 8 12 GB 200 GB Türkiye Limitsiz

1099.99 ₺ $ 38.25

12039.99 ₺ $ 418.63

Sipariş Ver Sipariş Ver

Artırılmış Kapasiteye Sahip Bulut Sunucu

Bulut sunucu almanız halinde fiziksel sunucu üzerindeki donanımları sizler için özenle düzenliyor, paketlerinizde yer alan donanımları entegre ederek sürekli güncel kalmasını sağlıyoruz. Bu sayede veri akışı hiç kesilmiyor, kullanıcılar sorunsuz bir web hizmetinin keyifini çıkarıyor!Herhangi bir sorun olması durumunda müşteir desteğimizle irtibat halinde olabilir, sorunlarınıza hızlı yanıtlar alabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Kurumsal Altyapı

Son nesil işlemcilerin yer aldığı paketlerimiz sayesinde hız düşüklüğü yaşamadan veri akışı devamı sağlanmaktadır. Gelişmiş Burtinet teknolojileri ile kurumsal bir firmaya sahipseniz ve verilerinizi barındırmak istediğiniz bir bulut sunucu arıyorsanız Burtinet tamda size göre! Yüksek işlemci hızları ve 5100 kurumsal SSD altyapısı ile sorunsuz bir hizmet veren Burtinet geçmişten bugüne kadar olan süreçte gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor.

Hızlı Kurulum İşlemi

İşletim sistemi tarafında isterseniz kapalı beta olarak şifrelenmiş oan windows ile ya da açık beta olan çoğu hosting ile uyumlu hale getirilen linux işletim sistemini fiziksel sunucularınıza entegre etmekteyiz.

Maksimum İnternet Kapasitesi

Burtinet uzman teknik kadrosu sayesinde bulut sunucu siparişi sistemimize düşer düşmez harekete geçirerek minimum bekleme süresi içinde hesabınızı aktif ediyor ve bulut sunucuda belirtilen donanımları hazırlama sürecine geçiyoruz. Burtinet ile hızlı ve kolay yönetilebilir bir bulut sunucu deneyimi için acele et!

Üst Düzey Donanım Ekipmanları

Sunucularımızın herbirinde özel olarak internet verici sistemi yer alıyor. Bu vericiler diğer sunucularla bağdaşmadan sadece sizin hizmetinize özel bir internet sunmaktadır. 100 mbit değerinde bağlantı hızı bulunan sunucularımız 7/24 kesintisiz internet erişimine açık ve sorunsuz bir hizmet için donanımlarınızla entegre edilmiş durumdadır.

Bulut Sunucu Özellikleri Ve Fiyatı

7/24 Müşteri Desteği

Dedicated Server satın almanız halinde içinde bulundurduğunuz web sitelerinizde herhangi bir kısıtlama veya yavaşlama yaşanmadan büyük ölçekli trafik akışını yönetbililir, limitsiz trafik avantajı ile sorunsuz hizmet verebilirsiniz.

Anında Parça Garantisi

Danışmak istediğiniz noktalarda ya da sunucuları daha aktif kullanmak için merak ettiğiniz soruları teknik ekibimize yönlendirebilir, sunucu yönetiminde her detayı kullanarak verilerinizi güvenle depolayabilirsiniz.

Kontrol Paneli Kolaylığı

Sunucularda herhangi bir aksaklık yaşamamanız için altyapımızda güçlendirme çalışmaları yapmış olup, yedekli bir güç şebekesi, enerji ve soğutma sistemi dahil olmak üzere 72 saate kadar yedek enerji kapasitesi ile hizmete sorunsuz devam etmekteyiz.

Ücretsiz Sunucu Kurulumu

Seçtiğiniz bulut sunucu paketini inceleyerek sizler için kurulumu yapıyor ve herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Tüm donanım detaylarını belirliyoruz ve sorunsuz bir kurulum işlemini sizler için gerçekleştiriyoruz.

Artırılabilir Kapasite Yönetimi

Disklerde, hatlarda ya da işlemcilerde sorun olduğunu düşünüyorsanız uzman kadromuzla iletişime geçebilir, disklerinizi kontrol ettirebilirsiniz. Bu kontrol işlemi sonrasında çözüm tarafınıza iletilir.

%99.9 Uptime Garantisi

Size özel açtığımız sunucuların sadece sizin kontrolünüzden olmasını sağlıyor, dilediğiniz an verilerinizi kontrol etmek ya da bilgi almak için sunucunuza erişim sağlama imkanı tanımaktayız.

Daha Fazla Özelliğe İhtiyacım Var

Hemen size özel paketlerimizi oluşturalım ! Sadece ihtiyacınızı bize iletiyorsunuz bizde size en uygun paketi oluşturup ihtiyacınıza göre Barınma Hizmeti sağlıyoruz !

Destek Gerekirse Biz Buradayız!

Türkiye'nin en tecrübeli destek uzmanlarıyla telefon, ticket ve canlı destek gibi 3 farklı kanaldan 7/24 destek sunuyoruz. Ortalama 30 dakikada yanıt süresi ile sizlere destek hizmeti sunuyoruz.

Bulut Sunucu ile Hızlı Altyapı Deneyimi

Özel tasarlanmış bulut sunucu teknolojisi ile her koşulda en güçlü ve performanslı Cloud Server hizmeti için Burtinet'e güvenebilirsiniz!

  • Uzman, Yetkili Teknik Destek Hizmeti
  • Ücretsiz Sunucu Taşıma Desteği
  • ESATA - SAS - SSD Disk Seçenekleri
  • En Son Teknolojili İşlemciler
  • BurtiNET Kalitesi
hosting

Bulut Sunucu ile İlgili Merak Edilen Sorular

Özel yazılımlar ve teknoloji sayesinde yüksek düzeyde sunucu hizmeti veren bir sanal sunucu diyebiliriz. İşletmenize ya da verilerinize göre tercih edebileceğiniz paketlerden bir tanesini seçerek size özel olarak bir bulut sunucu tahsis edilmektedir. Fiziksel sunucu olarak geçen bulut sunucularınızda birçok donanım ekipmanı yer alıyor ve bu ekipmanlar hem güvenliği sağlarken hemde hızlı veri akışını da beraber sağlamaktadır. ,

Kurulum sırasında herhangi bir zorluk çekmemeniz adına kurulumu sizler için özenle yapıyor, uzman ekiplerimizin kontrolleri sonucunda hesabınıza tanımlayarak aktif ediyoruz. Verilerin barındırması ve faaliyete geçmesi adına kurulum sonrasında sizlerle iletişime geçerek bilgi vermekteyiz.

Bu konuda ne kadar büyük bir işletme olduğunuz ya da veri transferi işlemlerinizin boyutu önem taşımaktadır. Paket seçeneklerimiz küçük, orta ve büyük işletmeler için düzenlenmiş olup daha sonrasında sorun yaşamamak için büyük ya da orta segment bir paketi seçebilir ve sunucunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ek kaynağa ihtiyacınız olduğunu anladığınızda ticket üzerinden uzman ekibimize danışabilir ya da müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. SSD ya da farklı donanım ekipmanlarınızı yükselterek daha fazla verim alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Satın aldığınız bulut sunucu sistemi ne Burtinet'e, ne de 3. şahıs kişiler tarafından yönetilmektedir. Sadece size özel açılan cloud server sistemlerimizi sizden başkası yönetemez ya da kullanamaz. Kolay yönetim paneli sayesinde herhangi bir zorluk çekmeden paneller arasında işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bulut sunucu hizmetlerini bireysel kullanıcılar, işletmeler ya da kurumsal yapıdaki firmalar tercih etmektedir. Bulut sunucu içerisinde yer alan ek özellikler sayesinde kurumsal firmaların en çok tercih ettiği sunucu türleri arasında yer alır. Veri kaybı yaşanmaması ve devamlı kaynak aktarımı için tercih edebilirsiniz.

Bulut sunucu sistemlerinde ubuntu, centos, linux ve windows işletim sistemlerini tercih edebilir dilediğiniz gibi kurulum yapabilirsiniz.

Sunucu satın aldığınızda ticket sistemleri veya müşteri temsilcileri aracılığı ile herhangi bir sorununuzu ya da görüşünüzü paylaşabilirsiniz. Sorunlarınız işleme alındıktan en kısa süre içerisinde çözülerek sizlere belirtilecektir.

Bulut Sunucu fiyatlarını görmek için sayfamızın en tepesinde yer alan paket seçenekleri kısmından görüntüleyebilir, size en uygun olan sistemi tercih ederek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Donanım, internet servisleri, data center gibi birçok alanda uzman ekibimiz tarafından denetlenen ve güncelleme işlemleri yapılan bulut sunucularımızı güvenle tercih edebilir, piyasada yer alan bulut sunucu paketleri altındaki fiyat politikamız ile sizde avantajlı hizmetten yararlanabilirsiniz. Kesintisiz erişim ve yedekli donanım sistemleri sayesinde sorunlara karşı tedbirli kalmaktayız. Güçlü altyapımız, kaynak depolama hizmetimiz ve kolay yönetilebilir panel ile Burtinet her zaman yanınızda!

Teşekkürler BurtiNET