Sanal Sunucu

Birden fazla işletim sistemine sahip sunucularımızın maksimum performans ile birbirinden bağımsız olarak çalışmayı sağlayan sanal sunucular şimdi Burtinet'te!

 • CPU
  4
 • Bellek
  4 GB
 • Disk
  60 GB
 • Trafik
  Limitsiz
Sipariş Özeti

Kapasite ihtiyacınıza göre dilediğiniz kadar kaynak ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz.

Gelişmiş Barındırma Hizmeti Sunan Sanal Sunucu Paketleri

Yüksek performanslı aynı zamanda da uygun maliyetli olan, donanımsal olarak gelişmiş seçenekler ile bir araya getirilen sanal sunucu paketlerini Burtinet'te bulabilirsiniz.

Paket Adı İşlemci CPU Ram Disk Lokasyon Trafik Aylık Fiyat Yıllık Fiyat

VDS Paket 1

Intel® Xeon® Series 2 2 GB 40 GB Türkiye Limitsiz

279.99 ₺ $ 9.74

2699.99 ₺ $ 93.88

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 2

Intel® Xeon® Series 2 4 GB 60 GB Türkiye Limitsiz

384.99 ₺ $ 13.39

3799.99 ₺ $ 132.13

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 3

Intel® Xeon® Series 4 6 GB 80 GB Türkiye Limitsiz

544.99 ₺ $ 18.95

5769.99 ₺ $ 200.62

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 4

Intel® Xeon® Series 6 6 GB 100 GB Türkiye Limitsiz

649.99 ₺ $ 22.60

6999.99 ₺ $ 243.39

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 5

Intel® Xeon® Series 6 8 GB 120 GB Türkiye Limitsiz

769.99 ₺ $ 26.77

8399.99 ₺ $ 292.07

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 6

Intel® Xeon® Series 8 8 GB 150 GB Türkiye Limitsiz

869.99 ₺ $ 30.25

9599.99 ₺ $ 333.79

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 7

Intel® Xeon® Series 8 12 GB 200 GB Türkiye Limitsiz

1099.99 ₺ $ 38.25

12039.99 ₺ $ 418.63

Sipariş Ver Sipariş Ver

Sanal Sunucu Gelişmiş Sistem Performansı

Sanal Sunucu Kiralama ile Ultra Hızlı Web Siteler

Yüksek kapasitedeki sunucuların, yüksek kaynaklı sunucularda dilediğiniz gibi seçebileceğiniz, donanımsal sistemleri sunucunuza entegre edebileceğiniz bir sanal sunucuyu sizlere sunmaktayız. Sanal sunucu kirala işlemlerinde kapalı beta olan windows işletim sistemini ya da açık kaynaklı yazılım olan linux işletim sistemini tercih edebilirsiniz.

%100 Yeni Nesil Yedekli Sanal Sunucu Altyapısı

Sistemlerimiz 7/24 güncel tutulmakta olup uzman ekiplerimiz tarafından gece gündüz demeden kontrol altında tutulmaktadır. Size sunduğumuz donanımsal sistemlerde kaliteden ödün vermeyip en güçlü yazılımları destekleyecek performans sağlayan ve kaliteleri sistemleri sunucularınıza entegre ederek herhangi bir sorun çıkma riskini en aza indirmekteyiz.

Hızlı Teslimat ile Sanal Sunucuyu Hemen Kiralayın

Burtinet'in aktif ve sürekli takip edilen sistemleri sayesinde hosting hizmetinde ya da sanal sunucularda aldığınız paketler sistemimize anında düşerek kullanıcıları bekletmiyor, donanımsal verileri güncelleniyor ve sorunsuz bir sanal sunucu deneyimini sizlere yaşatıyoruz.

Işık Hızında İnternet Altyapısı

Size özel sağlanacak olan sanal sunucularda herhangi bir yavaşlık ya da internetinizin kopmaması gibi durumlar olmamak için mbit değerlerinizi en başta artırıyor, kablolu veri akışı transferleri sayesinde daha hızlı, performanslı ve kesintisiz bir internet deneyimini sizlere yaşatıyoruz.

Performansınızı Artıracak Güçlü Donanım Sistemleri

Depolama tarafında yüksek kapasitede çalışan ve maksimum performansı elde etmeniz için sürekli olarak en güncel donanımlarla yenilediğimiz ağ sistemlerinizi siz farkında olmadan geliştirmeye devam ediyoruz. Sadece web sitesinde hız artışı değil sunucularınızda depoladığınız verilerin daha hızlı transferi gibi konularda olumlu deneyimler yaşamanız için Burtinet donanım tarafında güncelliğini korumaktadır.

Sanal Sunucu Yönetimi ve Özelleştirilebilir Teknolojisi

WMWare Kaynak Teknolojisi

Birden fazla işletim sistemini oluşturabilen ve bunu farklı sunucularda kullanıcılara sorunsuz açabilen bir sistem olan WMWare sanallaştırma teknolojisi ile sadece size özel sunucular oluşturmaktayız. Bu sunucularda Linux, Windows, Ubuntu, Fedora, Debian, FreeBSD, Centos işletim sistemlerinizi kurabilir, projelerinizi aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sunucu Paneli Yönetimi

VDS sunucu panelleri içerisinde birçok işlem yapmanıza olanak tanıdığımız sistemlerimiz KVM, IP, API gibi tercihlere izin verirken aynı zamanda directadmin ile de panel üzerinden değişiklik yapmanız mümkündür. Evinizden yada işyerinizden kolayca değiştirebileceğiniz özellikler ile Burtinet sizlere kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Sistemleriniz Garanti Altında

Projelerinizin güvenli açısından oldukça önemli olan fiziksel sunucularınızdaki donanım sistemlerinizi garanti altına almaktayız. Bu sistemlere herhangi bir zarar gelmesi durumunda sizden bir maliyet almamakla birlikte hızlı ve veri kaybının yaşanmaması adına sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.

Sanal Sunucu (VDS) Özellikleri Ve Fiyatı

Teknik Destek

Sanal Sunucu (VDS) yaşadığınız sorunları veya talep olarak iletmek istediğiniz detyalar hakkında müşteri hizmetleri ekibimize başvurabilir çözüm sürecini hızlandırabilirsiniz.

%100 SSD Altyapı

Sunucularımızın içinde barındırılan son teknoloji ve performanslı SSD Altyapı sayesinde hangi paketi alırsanız alın hızlı ve aktif bir sunucu hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yapılandırabilir Sunucular

Dilediğiniz gibi yapılandırma hakkını sizlere tanıyan Burtinet'te özellikle nasıl bir sisteme sahip olmak isterseniz; işletim sistemi, kontrol paneli ya da donanım tarafındaki değişiklerle sunucunuzu detaylandırmak sizin elinizde.

Ücretsiz Kurulum

Sadece kurulum tarafında ücretsiz bir destek sağlamıyor, bunun dışında ücretsiz taşıma işlemi ile verilerinizin Burtinet sunucularında güvenle barınmasına olanak sağlıyoruz.

Hazır Sunucu Şablonları

Sanal sunucularda kullanabileceğiniz hazır şablonlar olarak Centos7, Debian7, Ubuntu 14, Cloud Linux, Windows 2012 R2, 2016 ve 2019 işletim sistemlerinden dilediğinizi tercih edebilir, uzmanlarımıza hangi sistemi kurmak istediğinizi belirterek kurulum sağlattırabilirsiniz.

Ultra Güvenlik

Özellikle rakipler tarafından gelecek tehditler için kendinizi güvene almak isterseniz Burtinet sanal sunucularına güvenebilirsiniz. Firewall ve Anti DDos koruması ile verileriniz güvende kalırken aktif ve sorunsuz bir web hizmetine devam edebileceksiniz.

Sanal Sunucu (VDS) Nedir ?

Sanal sunucular fiziksel olarak var olmayan fakat dedicated (fiziksel) sunucu içerisinde yer alan iç sunucular diyebiliriz. Sanal sunucular, dedicated sunucu dediğimiz fiziksel sunucuların içerine yazılımsal olarak kurulan alt sunuculardır.  Sanal sunucular Ram, Cpu, Network, Harddisk gibi donanım gereksinimlerini (özelliklerini) dedicated sunucudan almaktadır.

Sanal sunuculara ne zaman ihtiyaç duyarız ?

Daha Fazla Özelliğe İhtiyacım Var

Hemen size özel paketlerimizi oluşturalım ! Sadece ihtiyacınızı bize iletiyorsunuz bizde size en uygun paketi oluşturup ihtiyacınıza göre Barınma Hizmeti sağlıyoruz !

Destek Gerekirse Biz Buradayız!

Türkiye'nin en tecrübeli destek uzmanlarıyla telefon, ticket ve canlı destek gibi 3 farklı kanaldan 7/24 destek sunuyoruz. Ortalama 30 dakikada yanıt süresi ile sizlere destek hizmeti sunuyoruz.

Güçlü Altyapı ile Sanal Sunucu Desteği

Kesintisiz hizmet sağladığımızda sanal sunucu hizmetlerimizde sizlere %99 uptime garantisi birçok farklı desteği beraberinde sunduğumuz alt yapı özelliklerine göz atın!

Sanal Sunucu ile İlgili Merak Edilen Sorular

Sunucu, verilerinizi depolamak için kullanılan güçlü donanıma sahip uzaktan bağlantı kurulan bilgisayarlara verilen addır. İşletme sahibi ya da bireysel amaçla kullanacak olan kullanıcı bir sunucu kiraladığında sunucu üzerinde sadece size özel bir alan açılır. Kullanıcılar bu alana istediği verileri aktarabilir fakat sadece yasal olanları. Kaynak paylaşımı olmayan sanal sunucularda işletim sistemi de farklı olarak tanımlanmaktadır.

Sanal sunucu paketlerinden size uygun olanı seçtikten sonra satın alabilir yazılım tarafında eksiklikleriniz olduğunu ve destek almanız gerektiğini düşünüyorsanız uzman ekibimiz tarafından sizlere ihityacınız olan destek sağlanacaktır.

Firmanıza uygun olan sanal sunucu paketini seçtiğinizi düşündünüz fakat daha sonra yetersiz geldiğini farkettiyseniz ek disk paketi satın alarak sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu noktada daha uygun olan seçeneklere ilk başta bakmanızı öneririz, başlangıç seviyesinde bir işletmeniz varsa orta seviye bir paket seçebilirsiniz.

İki kavram da birbirinden farklı hizmetler sunmaktadır. Örneğin VDS sunucularında herhangi bir problem yaşandığında diğer sunucuları etkileyemecek şekilde tasarlanmış iken aynı zamanda kaynakların sabit tutulması da baş başına bir farktır. VPS tarafında yazılımsal kaynaklar yer alırken VDS tarafında bu durum fiziksel yani donanımsal kaynak yazılımları olarak bölünmektedir. Özellikle her sunucunun bağlı olduğu ana sunucuda herhangi bir sorun olması durumunda VPS'deki diğer sunucular etkilenmektedir, bu da verilerinizi sekteye uğratabilir.

Ubuntu, Debian, CentOS ve tüm türevleriyle Linux VDS Sunucu hizmetlerini kullanabileceğiniz gibi windows işletim sistemlerini de sanal sunucularınızda tercih edebilirsiniz.

Burtinet alt yapısında yer alan tüm sala sunucu hizmetlerimizde %99 uptime garantisi sunarken yüksek hızlı SSD'ler ile donatılmış düzeydedir. İşletmenizin durumuna ve büyüklüğüne göre sanal sunucu paketlerimize göz atabilir, özellikleri detaylı inceleyerek karar verebilirsiniz.

Uzman ekibimiz tarafından paneller sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Satın almanız durumunda panellere gelecek olan bilgi doğrultusunda uzmanlarımız hareke geçecek ve kısa sürede içinde sunucunuzu hazır hale getirip son işlemlerini gerçekleştirerek sizlere teslimini sağlayacaktır.

Özellikle gün içerisinde binlerce kişinin girip çıktığı ve veri alışverişinin yüksek olduğu web siteleri tercih etmektedir. Bunun dışında geniş çapta bir işletmeniz var ise ve mail trafiğini kontrol etmekte zorlanıyorsanız tercihiniz bu yönde olabilir ayrıca bireysel işleriniz için veri depolamak adına performanslı sunucularımızı tercih edebilirsiniz.

Her sanal sunucu paketimiz içeriğinde yer alan CPU, RAM ve trafik değerlerine bakılarak fiyatları belirlenmektedir. Bütün paketlerimizde yer alan işlemcilerimiz intel olarak belirlenmiş olup Türkiye lokasyonlu sanal sunuculardır. Özellikle DİSK boyutları tarafında büyük bir farklılık görünmektedir. Sizde firmanıza uygun olan paketi seçebilir, sepete ekleyebilir, kolay ve güvenilir ödeme yöntemi ile beklemeden sanal sunucuya sahip olabilirsiniz.

İşletmemiz geçmişten bu yana sayısız firmaya sunucu hizmeti vermesi ile büyük kitlelere sorunsuz bir şekilde hitap etmelerinde aktif bir rol oynamıştır. Seneler boyu tercih edeceğiniz sanal sunucu paketlerimizde kullanıcılarımızı düşünerek fiyatları piyasanın altında belirlediğimizi belirtebiliriz. Bunun dışında Ücretsiz kurulum, güvenlik, ve donanımlı altyapımız sayesinde verilerinizi güvenle barındırabilir kesintisiz ve sorun oluşmadan 7/24 aktif olarak çalışmanızı yürütebilirsiniz. Özelleştirilebilen donanım seçenekleri ve hep yanınızda olan ve sorunlarınız hızlı çözüm fırsatı sunan teknik ekibimiz ile Burtinet her zaman yanınızda!

Teşekkürler BurtiNET