Sunucu Barındırma Hizmeti

Barındırmak istediğiniz sunucuları veri merkezimizde yüksek performans sistemlerimiz ile birlikte barındırabilir, sunucu barındırma hizmetimiz ile güvenilir şekilde hiçbir kesinti olmadan internete eriştirebilme imkanına Burtinet ile ulaşabilirsiniz!

  • 99.9% Network Uptime
  • 7/24 Teknik Destek
  • Güçlü Network Altyapısı

Yüksek Güvenlik Sağlayan Sunucu Barındırma Paketleri

Kesintisiz yüksek kaliteye ihtiyaç duyan ve aynı zamanda maliyetleri azaltmak isteyen kişi ya da kuruluşlar için tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı sunucu barındırma hizmet paketlerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ürün Adı Port Kapasitesi Aylık Trafik IP Adresi Aylık Fiyat

Limitli Barındırma - 1

%100 fiber güçlü network altyapı
100 Mbit 1000 GB Vlan /29 - (5 Adet)

3499.90 ₺ $ 52.15

Sipariş Ver Sipariş Ver

Limitli Barındırma - 2

%100 fiber güçlü network altyapı
100 Mbit 3000 GB Vlan /29 - (5 Adet)

4699.90 ₺ $ 59.11

Sipariş Ver Sipariş Ver

Limitli Barındırma - 3

%100 fiber güçlü network altyapı
100 Mbit 5000 GB Vlan /29 - (5 Adet)

5899.90 ₺ $ 66.06

Sipariş Ver Sipariş Ver

Limitli Barındırma - 4

%100 fiber güçlü network altyapı
100 Mbit 10000 GB Vlan /29 - (5 Adet)

6999.90 ₺ $ 69.54

Sipariş Ver Sipariş Ver

Limitli Barındırma - 5

%100 fiber güçlü network altyapı
100 Mbit 20000 GB Vlan /29 - (5 Adet)

9699.90 ₺ $ 93.88

Sipariş Ver Sipariş Ver

Daha Fazla Özelliğe İhtiyacım Var

Hemen size özel paketlerimizi oluşturalım ! Sadece ihtiyacınızı bize iletiyorsunuz bizde size en uygun paketi oluşturup ihtiyacınıza göre Barınma Hizmeti sağlıyoruz !

Ekonomik ve Güvenli Donanıma Sahip Alt Yapı

Tüm standartlarımız, altyapımız ve denetimlerimiz ISO, Tier III OHSAS ve diğer standartlara uygun olarak hazırlanmış ve denetlenmiştir.

  • Uzman, Yetkili Teknik Destek Hizmeti
  • Ücretsiz Sunucu Taşıma Desteği
  • En Son Teknolojili İşlemciler
  • BurtiNET Kalitesi
hosting
Destek Gerekirse Biz Buradayız!

Türkiye'nin en tecrübeli destek uzmanlarıyla telefon, ticket ve canlı destek gibi 3 farklı kanaldan 7/24 destek sunuyoruz. Ortalama 30 dakikada yanıt süresi ile sizlere destek hizmeti sunuyoruz.

Tam Müşteri Desteği Sunan Sunucu Barındırma Hizmeti

7/24 Teknik Destek

İşletim sistemi ile ilgili veya sunucularınızda yaşadığınız sorunla ilgili çözüm arıyorsanız müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilir veya ticket sistemi üzerinden detaylı olarak sorununuzu bizimle paylaşabilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Size uygun sunucu barındırma paketini seçerek satın aldıktan kısa bir süre sonra veri merkezlerimiz tarafından istediğiniz özelliklerde sunucu hazır hale getirilerek tarafınıza teslim edilmektedir.

99.9% Network Uptime

Burtinet'in sisteminde yer alan sunucuların aralıksız çalışması ve barındırılan suncuuların sürekli eişim sağlanabilmesine olanak tanıyan 99.9% Network Uptime ile web sitelerinizi güvene alın.

Kolay Yönetim Sistemi

Aylık trafik kullanımını görüntüleyebileceğiniz ve sunucularımızın durumunu takip edebildiğiniz sistem sayesinde kolayca sisteminize göz atabilir gerekli aksiyonları alabilirsiniz.

Sunucu Barındırma ile İlgili Merak Edilen Sorular

Sizlere ait web sitelerinin sunucuda barındırılması, co-location fonksiyonu ile aktif veri merkezinde tutulması hizmetine co-location denir. Yüksek donanıma sahip kesintisiz çalışan veri merkezlerimizde sunucunuzun iç hat ve çalışma koşulları gibi hizmetlerden yararlanarak güvenle tutulmasını ve kullanıcıların sorunsuz erişim sağlaması için önemlidir.

Barındırma hizmeti veren şirket, bir İnternet sunucusu için gerekli tüm olanaklara sahiptir. Bu sağlayıcılar, sunucunuzun etkinliğini sağlamak için hem bireysel kullanıcılar hem de profesyonel kullanıcılar için uygun maliyetli çözümler sunar. İnternete yüksek erişim, uygun ortam ve soğutma koşulları ve güç kaynağı fırsatları, her Co-Location servis sağlayıcı şirketin temel özellikleri arasında yer alırken Burtinet'in sunduğu hizmetler arasında da yer almaktadır.

Bir işletme, bir barındırma hizmeti sağlayıcısından sunucu kiralamaz fakat bir otel gibi gittiğinizde kalacağınız bir oda yani bir alan kiralaması yapar. Sunucu barındırma işlemi daha çok donanım ve yazılıma sahip olan fakat barındırma hizmeti verecek kadar donanımı bulundurmayan işletmeler tercih etmektedir. Özel olarak açılan alanda sadece size özel veriler bulundurulur ve sadece siz sahipliğini yaparsınız. Sunucu barındırma paketlerinden dilediğinizi seçerek depolama zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Düşük güç ve ağ maliyetleri sayesinde tek bir web sitesi için bir sunucu aramak yerine birden fazla web sitesini daha uygun maliyetlerde barındırma sağlayabilirsiniz. Orta seviye bir işletme iseniz ya da büyük bir işletme farketmeksizin sunucu barındırma hizmeti ile güvenli ve birinci sınıf bir altyapıya sahip olabilirsiniz. Fiziksel altyapısı ve ağ güvenliği açısından en son güncellemeleri sağlayarak sizler için güvenli bir sunucu deneyimi sunar.

Sayfamızın başında yer alan sunucu barındırma paketlerini inceleyebilir işletmenizin büyüklüğüne göre ve içinde bulunduracağınız web site hacimlerine göre paket seçeneklerine göz atabilirsiniz. Şu anda en ucuz sunucu barındırma paketimiz %100 fiber güçlü network altyapı sağlayan Limitli Barındırma - 1 paketi olup yetmeme durumlarında iletişime geçerek yükseltebilirsiniz.

Diğer tüm hosting hizmetleri gibi Burtinet üzerinden alabileceğiniz paketlerde taksitli ödeme seçeneğini tercih edebilir, 3, 6, 9 ve 12 ay taksitlere bölerek daha rahat ödeme fırsatları yakalayabilirsiniz.

Sizlere özel tanımladığımız sunucularda web sitelerinizi kontrol edebilir, herhangi bir sorun halinde bizlere ulaşabilirsiniz. Bunun dışında web siteleri gidişatı ile ilgili aksiyonlar almanızı sağlayan verilere de ulaşmak mümkündür.

Haftalık olarak yedekleme işlememiz mevcut olup hepsi uluslararası standartla güncellenip yedekleri alınmaktadır. Gece gündüz demeden çalışan sistemlerimizi sürekli güncelleyerek sizin tarafınızda oluşan önemli sorunlarda sizlere yardımcı olmaktayız.

Paketlerimizin fiyatları belirlenirken port kapasitesi, aylık trafik kapasitesi gibi durumlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Her paket özelliğinin artışında fiyatlarımızda da değişkenlik görebilirsiniz. İşletmenize göre tercih edebileceğiniz limitli barındırma seçenekleri hakkında yardım almak için dilerseniz müşteri destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Veri merkezimizden satın alınan sunucu barındırma hizmeti ve kontrol paneli yazılımının ilk kurulumu teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Teşekkürler BurtiNET