WHMCS Modül

8 Yıldır Sizinleyiz!

Tam 8 yıldır 2000+ lisansa ev sahipliği yapıyoruz! Müşteri portföylümüz Türkiye'nin hosting sektörünün %90 kadarını kapsamaktadır!

Paym.es WHMCS Modülü

Ödemelerinizi Paym.es ile kolaylıkla alabileceğinizi biliyor musunuz? Online ödeme sistemi olarak faaliyet gösteren Paym.es ‘i sisteminize entegre ederek, hızlı şekilde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. WHMCS Paym.es modülü ile ödeme tahsilatınızı hızlı ve güvenilir şekilde yapabilirsiniz.
Paym.es ‘e ücretsiz üyelik ve kurulum ücreti olmadan hemen dahil olun. 12 taksik imkanı ile müşterilerinize taksit seçeneği sunun ve Global & Güvenli ödeme sistemi ile dünyanın her yerinden ödeme almaya başlayın.
Sabit / gizli ücretler, listeleme ücretleri, pos cihazları ve evrak – form gibi uğraş gerektiren belgeler ile uğraşmadan Paym.es hesabınızı oluşturabilir, WHMCS entegresini modülümüz ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Hemen Başvur Sipariş Ver

Üyeler Arası Alan Adı Transferi

Müşterileriniz kendi aralarında sadece e-posta adresi ile alan adını transfer edebilir. Sadece alan adınızı transfer edeceğiniz müşterinin e-posta adresini bilmeniz yeterli. Modül gereken güvenlik önlemlerini kendisi sağlamakla birlikte aktif olmayan alan adlarının transferini önlemektedir.

Sipariş Ver

İşbank Taksitli 3D Sanal Pos

WHMCS için İşbank Taksitli ve 3D Destekli Sanal Pos yayındadır! Sistem WHMCS tüm sürümleri desteklemekle birlikte en güncel ve optimize kod ile yazılmıştır. İndir & FTP At ve Çalıştır sistemlidir.

Sipariş Ver

Komisyon Eklentisi

Sektördeki büyük sorunlardan biri olan aracı ödeme kurumlarının komisyonlarıdır. Artık bu komisyonları müşterinizden alabilirsiniz. Seçilen ödeme yöntemine göre komisyon ekleyen bu eklenti sayesinde yüzdesel veya miktarsal komisyon kesebilirsiniz. Komisyon tutarını belirtin gerisini eklentiye bırakın otomatik olarak müşterinizden komisyonu kesip faturaya yansıtacaktır.

Sipariş Ver

Kullanıcı Adı Eklentisi

Müşterilerinizin kendine özel kısa bir kullanıcı adının olmasını istermiydiniz? Cevabınız evet ise hemen eklentimize göz atın. Eklentimiz sayesinde artık müşterileriniz kendilerine özel kullanıcı adını belirleyip giriş yaparken e-posta alternatifi olarak kullanıcı adını tercih edebilirler! Hemen bu mükemmel eklentiyi kurun müşterilerinize daha hızlı hizmet verin! Hemde TPL dosyalarını düzenlemekle uğraşmadan tek kurulum hızlı aktivite!

Sipariş Ver

T.C. Kimlik Doğrulama

Sisteminize kayıt olan müşteriler artık T.C. Kimlik numarasını doğrulamadan kayıt olamayacak! Hemen T.C. Kimlik eklentinizi kurun müşterinizin gerçekliğinden emin olun. Müşteriniz kayıt olurken T.C. Kimlik Numarası ve Doğum Tarihi istenir. Bu bilgiler 2 server aracılığı ile kontrol edilir. Ardından modüler yapıya aktarılır. Eğer kişinin T.C. Kimlik bilgileri mevcutsa onay verilir. Dilerseniz sadece ülke bölümünde Türkiye seçenler için geçerli olur.

Sipariş Ver

IP Manager

Kime ne zaman hangi IP'yi verdim derdinize son! Yeni geliştirdiğimiz eklentimiz IP Manager ile artık kime hangi IP adresini tanımladığınızı görebilecek ve kişiye özel atamalar yaparak IP Log'unu görebileceksiniz. Belirttiğiniz IP aralıklarını sistemimize otomatik olarak ekleyebilir veya mevcut müşterilerinizin IP'lerini otomatik olarak taratıp sisteme ekleyebilir ve kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Sipariş Ver

Otomatik Domain Fiyatlandırma

WHMCS üzerinde bir domain'in 10 yıllık fiyat varyantını girmek çok yorucu ve zaman kaybettiricidir. Artık buna bir çözüm var hemde ÜCRETSİZ ! Hemen BurtiNET Üyesi olun ayrıcalıklı olarak bu eklentiye sahip olun.Eklentiye sadece 1 yıllık domain ücretini giriyorsunuz eklenti otomatik olarak 10 yılı hesaplayıp sisteme yazıyor. Dilerseniz girdiğiniz tutar üzerine yüzdesel komisyonunuzu bile ekleyebilirsiniz.

Sipariş Ver

iyzico Sanal Pos

Sabit komisyonla taksitli ve tek çekim sanal POS hizmeti veren iyzico.com ile tanışın! Sadece başvurunuzu yapıyorsunuz ve kabul edildiği andan itibaren maksimum %2.5 komisyon ile çalışıyorsunuz. Bu sistemden faydalanarak müşterilerinize daha kaliteli ve daha az komisyonla hizmet verebilirsiniz. Bu ayrıcalıklı iyzico.com müşteri portföyüne dahil olun ve hemen WHMCS modülünüzü satın alarak satışa başlayın!

Sipariş Ver

Payu Sanal Pos

Sorunsuz 3D deneyimini yaşayın! Artık ekstra tasarım düzenlemesine gerek yok tamamen %100 entegre WHMCS ile çalışan PAYU Taksit Destekli 3D Sanal Pos modülümüzü kullanın! Modülümüz tam otomatik çalışmaktadır ve dilerseniz taksitli dilerseniz peşin çalışmaktadır. Taksitlerinize gerek kur bazlı gerekse yüzdesel komisyonlar ekleyerek müşterinize yansıtabilirsiniz.

Sipariş Ver

QNB Finansbank Sanal Pos

Uygun komisyon oranlarıyla Türkiyenin en hızlı sanal posu olan FinansBank ile WHMCS deneyimini yaşayın, whmcs tarafına %100 uyumlu bu eklenti ile anında ödeme onayını verebiliyorsunuz. WHMCS ile %100 entegreli ve taksit desteklidir!

Sipariş Ver

MobilHesap Mobil Ödeme Pos

Türkiye'de mobil ödeme devri başlasın! MobilHesap ile yapacağınız mobil ödemeleri WHMCS sisteminize entegre ederek müşterilerinizin ödemelerini telefonları ile yapmasını sağlayabilirsiniz. Eklentimiz tamamen MobilHesap API ile çalışmaktadır.

Sipariş Ver

Yapı Kredi Sanal Pos

Sorunsuz 3D deneyimini yaşayın! Artık ekstra tasarım düzenlemesine gerek yok tamamen %100 entegre WHMCS ile çalışan Yapı Kredi Taksit Destekli 3D Sanal Pos modülümüzü kullanın! Modülümüz tam otomatik çalışmaktadır ve dilerseniz taksitli dilerseniz peşin çalışmaktadır. Taksitlerinize gerek kur bazlı gerekse yüzdesel komisyonlar ekleyerek müşterinize yansıtabilirsiniz.

Sipariş Ver

Akbank Sanal Pos

Sorunsuz 3D deneyimini yaşayın! Artık ekstra tasarım düzenlemesine gerek yok tamamen %100 entegre WHMCS ile çalışan AKBANK EST Sanal Pos modülümüzü kullanın! Modülümüz tam otomatik çalışmaktadır paneliniz üzerinden müşterinize iade yaparken sorun yaşamazsınız ve para iadesini aynı saniye içerisinde gerçekleştirirsiniz.

Sipariş Ver

Garanti Sanal Pos

Sorunsuz 3D deneyimini yaşayın! Artık ekstra tasarım düzenlemesine gerek yok tamamen %100 entegre WHMCS ile çalışan Garanti Bankası Taksitli Sanal Pos modülümüzü kullanın! Modülümüz tam otomatik çalışmaktadır ve dilerseniz taksitli dilerseniz peşin çalışmaktadır. 3D Auth sistemi aktiftir ve taksitlerinize gerek kur bazlı gerekse yüzdesel komisyonlar ekleyerek müşterinize yansıtabilirsiniz.

Sipariş Ver

Kuveyttürk Freepos 3D Sanal Pos

Artık Kuveyt Türk farkı ile karşılaşın ! Freepos sistemi ile düşük komisyon ve vade farkına son ! Modül sorunsuz olarak full otomatik çalışmaktadır. Dilerseniz 3D'li dilersenizde 3D'siz kullanabilirsiniz! Ancak refund banka api'si izin vermediği için çalışmamaktadır.

Sipariş Ver

Pay Türk Web Pos

Uygun fiyatlı komisyon oranları ile Pay Türk Web Pos sizinle ! Hemen Türk Pos üyesi olun size ve müşterilerinize en uygun taksit ve komisyon oranları ile çalışmaya başlayın.

Sipariş Ver

Ürüne Özel Baz Para Birimi

Sürekli değişen kurlar ve tedarikçi fiyatları canınızı sıkmasın. Artık tedarikçinizden aldığınız para birimi tutarının üzerine komisyonunuzu ekleyerek ana para biriminizi bozmadan sadece o ürün için geçerli olan para birimini ayarlayabilirsiniz !

Sipariş Ver

Türk Pos (Param Pos)

Uygun fiyatlı komisyon oranları ile Türk Pos sizinle ! Hemen Türk Pos üyesi olun size ve müşterilerinize en uygun taksit ve komisyon oranları ile çalışmaya başlayın.

Sipariş Ver

PayTR Sanal Pos

PayTR Sanal POS, web sitesi sahiplerinin en hızlı ve en kolay şekilde sitelerinden güvenli online ödemeler almalarına imkan tanıyan bir servistir. Başlangıç ücreti bulunmayan PayTR web sitelerine kolayca entegre edilerek çok kısa sürede kullanıma açılabilmektedir.

Sipariş Ver

3Pay (Mikro Ödeme - WireCard) Sanal Pos

3pay.com adresinden bilgi alabilirsiniz. 3Pay ile Kredi Kartı, Mobil ve TTNET ile ödeme alabilirsiniz. Uygun komisyon oranları ile WireCard ile çalışmak için hemen wirecard.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Sipariş Ver

PayGuru Sanal Pos

Payguru ile Ortak Ödeme Sayfası yönlendirmesi aracılığı ile güvenle mobil ödemelerinizi alabilirsiniz.

Sipariş Ver

TrinkPay Sanal Pos

TrinkPay ile 3 farklı para birimi kullanarak birden fazla ödeme aracı ile ödeme alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için; trinkpay.com

Sipariş Ver