Bayi Hosting

Yönetim, donanım ve lisans maliyetlerini olmadan birden fazla web sitesini içinde barındıracağınız bayi hosting hizmeti şimdi uygun fiyatlarla Burtinet'te sizleri bekliyor!

 • Süper Hızlı, Güvenli ve Daima Güncel

 • Sıfır Riskli Para İade Garantisi

 • Herhangi Bir Sorunda Teknik Destek

 • Ücretsiz SSL Sertifikası

hosting

Tek Tıkla Çoklu Website Barındıran Bayi Hosting Paketleri

Birden fazla hosting hesabını kolayca yönetmek ve maaliyet olmadan kontrol altına almak için sizde Burtinet'in bayi hosting paketlerine göz atabilirsiniz!

Ücretsiz Taşıma

Kendi hosting işletmenizi kurmanız için ideal SSD bayi hosting hizmeti

Paket Adı Web Alanı Trafik Alan Adı Barındırma Kontrol Paneli Aylık Fiyat Yıllık Fiyat

DirectAdmin Limitsiz

100 GB Limitsiz Limitsiz DirectAdmin

159.90 ₺ $ 5.21 186.55 ₺ 15% İndirim $ 6.08 15% İndirim

1799.90 ₺ $ 52.15 2,099.88 ₺ 15% İndirim $ 60.84 15% İndirim

Sipariş Ver Sipariş Ver

cPanel 5

20 GB Limitsiz 5 Adet cPanel / WHM

99.99 ₺ $ 3.39

959.99 ₺ $ 33.38

Sipariş Ver Sipariş Ver

cPanel 10

40 GB Limitsiz 10 Adet cPanel / WHM

164.99 ₺ $ 5.73

1679.99 ₺ $ 58.41

Sipariş Ver Sipariş Ver

cPanel 15

60 GB Limitsiz 15 Adet cPanel / WHM

249.99 ₺ $ 8.60

2534.99 ₺ $ 88.14

Sipariş Ver Sipariş Ver

cPanel 20

80 GB Limitsiz 20 Adet cPanel / WHM

329.99 ₺ $ 11.48 384.99 ₺ 15% İndirim $ 13.39 15% İndirim

3554.99 ₺ $ 123.60 4,147.49 ₺ 15% İndirim $ 144.20 15% İndirim

Sipariş Ver Sipariş Ver

cPanel 25

100 GB Limitsiz 25 Adet cPanel / WHM

374.99 ₺ $ 13.04

4274.99 ₺ $ 148.63

Sipariş Ver Sipariş Ver

cPanel 30

120 GB Limitsiz 30 Adet cPanel / WHM

444.39 ₺ $ 15.38

4994.99 ₺ $ 173.67

Sipariş Ver Sipariş Ver

cPanel 40

140 GB Limitsiz 40 Adet cPanel / WHM

574.99 ₺ $ 20.07

6654.99 ₺ $ 231.30

Sipariş Ver Sipariş Ver

cPanel 50

160 GB Limitsiz 50 Adet cPanel / WHM

744.99 ₺ $ 25.82 KAMPANYALI

7344.99 ₺ $ 255.30 KAMPANYALI

Sipariş Ver Sipariş Ver

cPanel 60

180 GB Limitsiz 60 Adet cPanel / WHM

854.99 ₺ $ 29.73

9719.99 ₺ $ 337.97

Sipariş Ver Sipariş Ver

cPanel 80

190 GB Limitsiz 80 Adet cPanel / WHM

1139.99 ₺ $ 39.63

13479.99 ₺ $ 468.60

Sipariş Ver Sipariş Ver

cPanel 100

200 GB Limitsiz 100 Adet cPanel / WHM

1404.99 ₺ $ 48.77

16254.99 ₺ $ 565.10

Sipariş Ver Sipariş Ver
Ortak Özellikler
 • LİMİTSİZ E-mail Hesabı
 • LİMİTSİZ FTP Hesabı
 • LİMİTSİZ MySQL Veritabanı
 • LİMİTSİZ Subdomain
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • cPanel
 • CloudLinux (110K inode)
 • LSCache - CageFS
 • SSD Diskler
 • Hazır Scriptler
 • 7/24 Destek
 • Site Taşıma
 • %99 Uptime Garantisi
 • Haftalık Yedekleme
 • Ücret İade Garantisi
 • Ücretsiz Kurulum

Bayi Hosting Özellikleri Ve Fiyatı

Sizde kesintisiz ve üstün performans web siteleri ile tanışın!

%100 SSD Altyapı

SSD disk performansı sayesinde sitenizde ne kadar veri depolarsanız depolayın, hız sorunu yaşamadan sayfalar arasında geçiş yapabilir yüksek performansı sayesinde sorunsuz bir hizmet sunabilirsiniz.

Litespeed Cache

LiteSpeed Cache ile birlikte önbellekleme ve optimizasyon fonksiyonlarıyla daha hızlı bir web siteye sahip olacaksınız.

Kolay Müşteri Yönetimi

Her müşteriniz için tek tek kontrol edebileceğiniz, aksiyonları takip edebileceğiniz panel yönetimi bulunmaktadır.

Tam Kontrol

Cpanel yönetimi ile birlikte alan adı barındırma, trafik ve web alanını dilediğiniz gibi yönetebilir, müşterilerinize talepleri doğrultusunda tahsis edebilirsiniz.

Ücretsiz SSL

Reseller hosting paketi satın aldığınızda hesabınıza otomatik olarak tanımlanan ve ömür boyu sitelerde mevcut olarak bulunan ücretsiz SSL fırsatına sahip olabileceksiniz.

Limitsiz Kaynaklar

Paketlere göre değişen web alanı, trafik ve alan adı barındırma hizmetlerine sahip olabilir, size uygun olan paket seçeneğini sepete ekleyerek içeriğinden faydalanabilirsiniz.

Yüksek Kapasite ve Alt Yapı

BurtiNET'e güvenmeniz durumunda web sitenizde ya da barınma hizmeti aldığınız sunucularda hiçbir sorun yaşanmadan kesintisiz bir hizmeti alacağınıza garanti vermektetiz. Özellikle en üst seviye performans sağlayan SSD teknolojimiz ve E5 sunucu politikamız ile birlikte sunucularda kopma, erişim sıkıntısı gibi sorunlar yaşamakan kurtulacaksınız!

Network Alt Yapısı

Web sitenize kısa sürede erişme fırsatı sağlayan, Windows ve Linux tabanlı en yüksek performansa sahip kesintisiz barındırma hizmetleri için tercih Burtinet!

Haftalık Yedekleme

Harici sunucularımızda yedeklenen verileriniz sayesinde herhangi bir sorun oluşması durumunda içiniz rahat olacaktır.

Yüksek Kapasiteli Sunucular

Bayi hosting aldığınız hizmetlerde müşteirlerinizin verilerini RAID 1+0 kullanarak sadece performasını artırmıyor aynı zamanda veri güvenliğini de sağlamaktadır.

MultiPHP Manager

Bayi hosting hizmetimizde yer alan MultiPHP Manager ile PHP verilerinizin ayarlarını yapabilir dilediğiniz gibi değerler vererek kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

Wordpress Desteği.

Script uyumluluğu konusunda hız garantisini yüksek değerlere çıkardığımız Wordpress Desteği ile sizde SEO uyumlu bir web sitesine sahip olacaksınız.

CageFS

Farklı kullanıcıların birbirlerinin işlemlerini göremediği tamamen güvenli bir sunucuyu CageFS ile sizlere sağlamaktayız.

Configserver Exploit Scanner

Bayi hosting hizmetinde yer alan güvenlik açısından özellikle virüslerden sizleri koruduğu ve kötü amaçlı yazılımları uzaklaştırdığı CXS sistemini aktif etmekteyiz.

7/24 Hizmet Teknik Destek

İster telefon aracılığı ile isterseniz ticket sistemi üzerinden müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilir 7/24 desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Uzman Ekip

Sunucularda yaşadığınız sorunlar veya yazılımsal hatalar ile karşılaştığınızda deneyimli kadromuz ve uzman ekibimiz sizlerle ilgelenerek problemleri ortadan kaldıracaktır.

Bayi Hosting ile İlgili Sorular

Bayi barındırma paketi ile diğer herhangi bir barındırma paketleri arasındaki fark, birden fazla web sitesinin barındırılmasına izin vermesidir. Satın alınan hosting sunucusunda birden fazla domain yer alması durumuna verilen addır.
Reseller hosting, bir hosting hizmetini satın alarak onu kendi müşterilerine satma ve yönetme imkanı sağlayan bir hosting türüdür. Bu tür hosting, genellikle bir web tasarımcısı veya web geliştiricisi tarafından kullanılır ve satın alınan hosting hizmetini kendi müşterilerine daha iyi bir fiyatla sunma imkanı verir. Böylece web tasarımcısı veya geliştirici, kendi müşterilerine hosting hizmeti sunarken aynı zamanda ek gelir elde edebilir.

NS adresi (Name Server), bir web sitesinin alan adı ile ilişkili IP adresini belirtir. Özel NS adresi, bir web sitesinin alan adının kendi sunucusunda barındırıldığı anlamına gelir. Bu, web sitesinin performansını ve güvenliğini artırır ve ayrıca web sitesinin alan adının değiştirilmesini kolaylaştırır. Özel NS adresi kullanarak, bir web sitesi sahibi kendi sunucusunu kontrol edebilir ve böylece daha hızlı ve daha güvenli bir web sitesi oluşturabilir.
Özel NS adresi tüm hosting paketlerimizde ücretsiz şekilde kullanılabilir.

Burtinet sunucularında yer alan bölümlerin küçük parçalara bölünerek satılmasını sağlar. Bir apartman binasında yer alan evleri bu konuda örnek gösterebiliriz. Müşteriler geldikçe her müşteri için ayrı bir ev kiralanır. Müşterilerin istemesi halinde hosting hesaplarında yer alan domainleri kontrol altına alınabilmektedir.

Genellikle webmasterlar bayi hosting paketlerini tercih ederken kendine ait yazılım işleri yürüten insanların da tercih ettiği bilinmektedir. Sunucularımızın güvenli oluşu ve geniş alan hacmi sayesinde sorunsuz ve performanslı bir hizmet akışı sağlanmaktadır.

SSL (Secure Sockets Layer), bir web sitesinin güvenliğini sağlamak için kullanılan bir teknolojidir. SSL, web tarayıcısı ve sunucu arasında güvenli bir bağlantı kurarak veri transferini şifreler ve böylece verilerin gizliliğini ve bütünlüğünü korur. Ücretsiz SSL, bir web sitesi sahibinin web sitesini SSL teknolojisiyle şifreleyebilmesi için sunulan bir hizmettir. Bu hizmet, genellikle hosting hizmeti sağlayıcıları tarafından sunulur ve bir web sitesi sahibine ücretsiz olarak bir SSL sertifikası verir. Bu sayede web sitesi sahibi, web sitesini güvenli bir şekilde kullanıcılarına sunabilir.

Paketinizde yer alan ve alan adı hacminizin tamamını kapsayan bütün siteleriniz için SSL sertifikasını ücretsiz bir şekilde sizlere sunmaktayız. Bayi hosting paketlerine tanımladığımız SSL'leri web sitelerinize kolayca kurulum yapabilirsiniz.

En büyük avantajlarından bir tanesi olan tek panel üzerinden kontrol özelliği sayesinde farklı farklı domain hesaplarını tek bir hesapta kontrol altına alabilirsiniz. Tek bir sunucu barındırma hizmeti alarak maliyetler konusunda avantaj sağlayabilirsiniz.

Reseller hosting fiyatları, hizmet sağlayıcıdan hizmet sağlayıcıya değişebilir. Örneğin, bir hosting hizmeti sağlayıcısı, bir web tasarımcısı veya geliştiriciye bir paket sunarak aylık olarak 50 dolardan daha az bir fiyatla reseller hosting hizmeti sağlayabilir. Ancak, bazı hosting hizmeti sağlayıcıları daha pahalı bir fiyata daha fazla disk alanı, aylık trafik veya diğer özellikler sunabilir. Bu nedenle, reseller hosting fiyatları hizmet sağlayıcıdan hizmet sağlayıcıya değişebilir ve ihtiyacınıza en uygun paketi seçmeniz gerekir.
cPanel 5, cPanel 10 ve cPanel 20 gibi size uygun olan bayi hosting paketini seçebilir, içeriğinde yer alan özelliklere uygun olarak fiyatlandırmaya göz atabilirsiniz. Uzun yıllardır hosting sektöründe hizmet verdiğimiz, kaliteli ve performanslı hosting hizmeti sayesinde verilerinizi güvenle barındırabilir dilediğiniz sayıda web sitesini güvenle tutabilirsiniz.

Müşterilere sorunsuz bir hizmet verebilmek için veritabanlarını sürekli güncelleyen, SSD ve litespeed cache ile hız konusunda oldukça gelişmiş bayi hosting hizmetimiz ile güven sorununuz ortadan kalkacaktır. Kullanıcıların dikkat ettiği en önemli özellik olan kopma sorunu, Burtinet ile artık ortadan kalkacak. Sunucuda barındırdığını domain hesaplarınız kesintisiz hizmet vermeye devam edecektir.

Cpanel paketlerinde yer alan web alanı barındırma özellikleri her pakette farklılık göstermektedir. Bünyenizde bulundurduğunuz web sitelerinizi hesaplayarak size uygun paketi satın alabilir, aylık ve yıllık fiyatlara göz atarak size uygun paketi uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Dilerseniz Directadmin olarak limitsiz alan adı barındırma hizmetini de seçebilirsiniz.

Burtinet.com üzerinden satın almış olduğunuz herhangi bir Cpanel5,10 ya da Cpanel60 paketini sepete ekleyerek satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir, daha sonra hesabım kısmından aktif olan bayi hosting paketi bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Özellikle telif amaçları taşımayan ve Türkiye Cumhuriyetinin belirlediği yasal durumlara aykı olmayan bütün içerikleri web sitelerinizde yazabilir, burtinet sunucularında da güvenle barındırabilirsiniz. Yedekleme amaçlı kullanım ya da dosya veya video paylaşım alanı olarak da tercih edilmesi mümkün değildir.

Sunucularımızda yer alan web sitelerinizin yedeklerini ana sunucumuz olan ve sayısız web sitenin içinde barındırıldığı güvenlikli bir sunucuda her hafta güncellenerek yedeği alınmaktadır. Kaybolma ve zarar görme olanağı sıfır olduğunu belirtiyor, herhangi bir tehlikesi olmadığını sizlere aktarmaktayız.

Diğer hosting paketlerinde taşıma işlemi yaptığımız gibi bayi hosting hizmetinde de ücretsiz taşıma ile sizleri bünyemize katmaktayız. Bunun için teknik ekibimiz ile iletişime geçebilir, hangi hosting firmasından taşınması gerektiğini ve bilgileri aktararak kısa süre içinde taşıma işlemini sağlamaktayız.

Teşekkürler BurtiNET