SSL Sertifikaları

Sadece müşterilerin güvenle dolaşabilmesini değil aynı zamanda sitenizden alışveriş yapan müşterilerinizin kart bilgilerini koruma altına alan bir sistem olan SSL Sertifikalarını sizde Burtinet aracılığı ile uygun fiyatlara satın alabilirsiniz!

Maksimum Güvenlik Sunan SSL Sertifika Paketleri

SSL protokolü trafiğini şifrelediğimiz sunucumuz sayesinde kullanıcıların güvenle ve sorunsuz bir şekilde sitenizi ziyaret etmesi için oluşturduğumuz SSL Sertifka paketleri aşağıdaki gibidir.

ssl-logo

Positive SSL

ssl-logo

Positive SSL Wildcard

ssl-logo

Comodo SSL

ssl-logo

Comodo EV SSL

Fiyatlar

249.90 ₺/Yıllık $ 8.69/Yıllık 999.90 ₺/Yıllık $ 34.77/Yıllık 799.90 ₺/Yıllık $ 27.81/Yıllık 2499.99 ₺/Yıllık $ 86.92/Yıllık

Sertifika Otoritesi

Positive SSL Positive SSL Comodo SSL Comodo SSL

Doğrulama Türü

DV DV DV EV

Alt Alan Adı Sayısı

1 Adet Sınırsız 1 Adet 1 Adet

Sunucu Lisans Sayısı

Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız

Garanti

$10,000 $10,000 $250,000 $1,750,000

Güvenli Bağlantı

Evet Evet Evet Evet

Para İadesi

30 Gün 30 Gün 30 Gün 30 Gün

Şifreleme

128/256 bit 128/256 bit 128/256 bit 128/256 bit

Ücretsiz Kurulum

Evet Evet Evet Evet

Görünüm

Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız.

Sorularınız için info@burtinet.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurulum Ücretsiz olarak Teknik Ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

SSL Sertifika Özellikleri Ve Fiyatı

Güvenli Adres İbaresi

Web sitenizin güvenli olup olmadığını gösteren yeşil adres çubuğu sayesinde kullanıcılar tereddüt etmeden hem web sitenize sorunsuz girecek hemde alışveriş yaparken bir kez daha düşünmeyecek.

Responsive Sistemine Uygun

Kullanıcıların akıllarında yer alan ve günümüzde en çok mobilden web sitesine giriş sağlanan mobil uyumluluk konusunda ssl sertifikaları tamamen uyumlu hale getirilmiştir.

Wildcard Teknolojisi

Sadece kendi domain isminize değil alt alan adlarınıza da ssl sertifikasını aktif edebildiğiniz sistem olan wildcart teknolojisi ile tüm alan adlarınız koruma altına alınmaktadır.

Ücretsiz Kurulum

Birçok hosting firması ek ücret istese de Burtinet ile ücretsiz kurulum fırsatına sahip olabilirsiniz. SSL sertifikasını almanız halinde ekipleirmizle iletişime geçebilir kurulum hizmeti alabilirsiniz.

SSL için Belge

Diğer SSL sertifikalarını kolay ve hızlı bir şekilde alabiliyorken comodo ev SSL sertifikasını belge göstermeden ve kanıt sunmadan almanız mümkün değildir.

SSL ile Google Yükselişi

SSL sertifikası kurduğunuz artık Google botları sitenizi daha güvenli olarak saptayacak bu nedenle kullanıcı için uygun ibaresi sunacağı için Google web sitenizi üst sıralara daha kolay taşıyacaktır.

SSL Sertifikası ile Verilerinizi Koruyun

Güvenli Veri Alışverişi

Hızlı SSL Aktivasyonu


Uygun Fiyat Politikası

Uzman Teknik Destek

SSL Sertifika Adımları

SSL Sertifikası ile İlgili Merak Edilen Sorular

SSL sertifikası kısaca veri transferi sırasında kullanılan alışverişi şifrelemeye yarayan ve bu transferi arşı sunucuya bildiren bir güvenlik duvarıdır. İstemci ile sunucu arasında veriler şifrelenir ve bu şifreleme işlemi sonucunda SSL'in güvenli olduğu ibaresine rastlanılır. Bu şifreleme işlemi doğru sunucu tarafından çözülmesi üzerine her web sitenin ayrı bir şifreleme sistemi mevcuttur. Https olarak görüntülediğimiz bu işlem web sitesinin güvenilir olduğuna işarettir.

Ücretli ve veri alışverişini şifreleyen sertifikalar hosting firmaları tarafından sizlere sunulmaktadır. Tek bir SSL sertifikası çeşidi olmamakla birlikte ihtiyaçlarınıza göre satın alabileceğiniz dört farklı SSL türü yer almaktadır. Dilediğiniz paketi seçerek kolayca ödeme adımlarını tamamlayabilir ve web sitenizi güvenli hale getirebilirsiniz.

SSL bulunmayan sitelerin girişlerinde web sitesi ekranı yerine uyarı ekranı gelmektedir. Güvenli değil ibaresine burada rastalayacağınız gibi devam etmek istiyorsanız diye bir seçeneği de sizlere sunar. Fakat SSL kullanılan bir web sitesine Google botlarını yolladığında güvenli ibaresini göreceği ve kullanıcılar için uyumlu bir site olarak varsayacağı için SEO ile doğrudan alakalı olduğunu söyleyebiliriz.

SSL sertifikaları kurulumundan panelden panele değişiklik gösterdiği için burada ekibimizden ücretsiz destek alabilir, her türlü soru ve görüşlerinizi yardımcı ekibimize iletebilirsiniz.

Genellikle e-ticaret sahiplerinin yoğunlukla başvurduğu SSL paketlerimiz içinde comodo SSL daha çok tercih edilmektedir. E-ticaret ile tamamen uyumlu hale getirilen comodo SSL paketi maksimum güvenlik ve veri alışverişi için özel olarak yazılmıştır.

Herhangi bir silinme işlemi durumlarında ya da hata almanız gibi sorunlarda teknik destek ekibimize başvurabilir, ekstra bir ücret talep edilmeksizin size yardımcı olunacaktır.

SSL sertifikası fiyatları paketin içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Bunlar garanti şartları, sertifika otoritesi, şifreleme veya güvenli bağlantı gibi seçeneklerin olup olmamasına göre fiyatlar belirlenmektedir. Büyük ölçekte bir firmaya sahipseniz comodo SSL ya da positive SSL tercihinde bulunabilirsiniz.

Web sitesine giriş yaptığınız karşınıza bir uyarı ekranı geliyorsa güvenli değil diye, işte o zaman SSL sertifikasının olmadığını anlayabilir ya da sekmenin en solunda yer alan kilit işareti bulunmuyorsa da anlamanız mümkündür. Eğer SSL sertifikanız yoksa Burtinet'İn avantajlı fiyatlarıyla güvenilir bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Ödeme adımlarına geldiğinizde kullanıcının ödemeyi yapacağı bankayla uyumlu olması çok önemlidir. Uyumlu olmadığı zaman birçok kullanıcıyı rakiplere istemeden gönderebilirsiniz. Burtinet SSL sertifikası sisteminin tüm bankalarla uyumlu hale gelmesi ile artık hiçbir sorun yaşamayacak tüm müşterilerinizin güvenle ödeme adımlarını tamamladığını görebileceksiniz.

Güvenlik için birçok detayı düşünen Burtinet ile web sitenizi tamamen güvenli hale getirebilirsiniz. İçinde yer alan mobil uyumluluk, ücretsiz kurulum ve wildcard özelliği ile birden çok alt alan adını da güvenli hale getirmektedir. Bunun dışında küçük, orta ve büyük işletmeler için ayrı ayrı paket seçenekleri oluşturulmuş olup her türden kullanıcıya hitap eden bir sisteme sahiptir. SSL sertifikasını almanız halinde 30 gün boyunca para iadesi hakkını sizlere tanımaktayız. Her pakette er alan sunucu lisans sayısını sınırsız olarak belirlememize ek olarak maksimum güvenlik elde etmek adına şifrelemeyi 128/256 bit değerlerinde sağlamaktayız. Sizde müşterilerinize sorunsuz ve güvenilir bir hizmet vermek için Burtinet SSL sertifikalarını tercih edebilirsiniz.

Destek Gerekirse Biz Buradayız!

Türkiye'nin en tecrübeli destek uzmanlarıyla telefon, ticket ve canlı destek gibi 3 farklı kanaldan 7/24 destek sunuyoruz. Ortalama 30 dakikada yanıt süresi ile sizlere destek hizmeti sunuyoruz.