Sunucu

Yönetim ve performans konusunda üst düzey veriler sunan Burtinet sunucu hizmeti ile sizde web sitelerinizin hızının artmasını ve Google'de değer kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Performans ve Veri Güvenliği Sunan Sunucu Paketleri

%100 SSD'lerle özel olarak koruduğunuz, tek tıkla kurulum sağlama avantajını sizlere sağladığımız uygun fiyatlı sunucu paketleri Burtinet'te!

shared hosting

Türkiye VPS & VDS

 • Yurtiçi Türkiye Lokasyonlu VDS Sunucular
shared hosting

Yurt Dışı VPS & VDS

 • Yurt Dışı Seçilebilir 19 Farklı Lokasyon
shared hosting

Bulut Sunucu

 • Gelişmiş Teknolojiye Sahip Bulut Sunucu
shared hosting

VPS Server

 • Uygun Fiyatlı VPS Güçlü Sunucu Paketleri
shared hosting

VDS Server

 • Özel Kaliteli Donanımlarımız ile VDS Sunucu
shared hosting

Dedicated Server

 • En Son Teknolojili İşlemciler
shared hosting

Sunucu Barındırma

 • Güçlü Network Altyapısı
shared hosting

USA Dedicated Server

 • Los Angeles Lokasyon

Sunucu Özellikleri Ve Fiyatı

XEON İşlemci Verimliliği

Fiziksel sunucularımızın donanımlarında yer alan ekipmanlarımız işlemci performansı üst düzey değerlere çıkarak XEON işlemci ile çevrelenmiştir. Intel'in veri merkezleri için özel olarak ürettiği işlemciye sizler için sununucularımızda yer vermekteyiz.

Hızlı İnternet Altyapısı

Verilerin hızlı trafiğinde herhangi bir yavaşlık veya problem çıkmaması için yedekli network ağı teknolojisini Burtinet'te bulabilir herhangi bir bakım çalışması gibi teknik kısımlardan etkilenmezsiniz.

Kolay Panel Kullanımı

Panel içerisinde ulaşmak istediğiniz bütün bilgilere kolayca ulaşabilmeniz adına arayüzü sizler için düzenledik. Sunucu hizmetlerinizi takip etmek, verilere bakarak aksiyon almak hiç bu kadar kolay olmamıştı diyeceksiniz!

Ücretsiz Taşıma İşlemi

Herhangi bir hosting firmasında barındırdığınız verileri sizin için Burtinet sunucularına ücretsiz olarak aktarmaktayız. Bunun için tek yapmanız gereken müşteri hizmetleri ile iletişime geçmektedir.

%99.9 Uptime Oranı

Sunucularımızın güvenliği ve daimi çalışması için gerekli çalışmaları sürekli olarak yenilemekteyiz. %99.9 Uptime Oranı ölçümleri ile de sizlere bunu belirtebilir kesintisiz ve aktif bir sunucu deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Özel Kaynaklar

Sunucularımız özellikle farklı kişiler tarafından kullanılmasın ve farklı kişilerin eline geçmesin amacı ile şifreleme yöntemini üst düzey hale getirmekteyiz. Sadece size özel sunduğumuz paylaşımsız sunucular sayesinde performanslı bir sunucu elde edeceksiniz.

Daha Fazla Özelliğe İhtiyacım Var

Hemen size özel paketlerimizi oluşturalım ! Sadece ihtiyacınızı bize iletiyorsunuz bizde size en uygun paketi oluşturup ihtiyacınıza göre Barınma Hizmeti sağlıyoruz !

Destek Gerekirse Biz Buradayız!

Türkiye'nin en tecrübeli destek uzmanlarıyla telefon, ticket ve canlı destek gibi 3 farklı kanaldan 7/24 destek sunuyoruz. Ortalama 30 dakikada yanıt süresi ile sizlere destek hizmeti sunuyoruz.

Sorunsuz Alt Yapı, Kesintisiz Veri Hizmeti

Size özel tanımladığımız sunucularda kaynak aktarımlarının hızlı ve sorunsuz sağlanması için kaynaklarımızı güncelliyor aynı zamanda performanslı bir sunucu hizmetini sizlere sağlıyoruz.

 • Uzman, Yetkili Teknik Destek Hizmeti
 • Ücretsiz Sunucu Taşıma Desteği
 • ESATA - SAS - SSD Disk Seçenekleri
 • En Son Teknolojili İşlemciler
 • BurtiNET Kalitesi
hosting

Sunucu ile İlgili Merak Edilen Sorular

Kullanıcıların erişebileceği bir sistem olan ve paylaşımlı paylaşımsız kaynakların depolandığı bilgisayar birimlerine verilen isimdir diyebiliriz.Kiralık sunucuların birçok türü bulunurken aynı zamanda işletim sistemleri de farklılık göstermektedir. Linux işletim sistemi ya da windows işletim sistemlerinden bir tanesini seçebilir ve sunucunuzu aktif edebilirsiniz. Sunucular CPU, RAM, SSD gibi bilgisayar bileşenlerinden oluşmaktadır ve normal bilgisayarlara göre daha güçlü ekipmanlarla donatılmaktadır.

Sunucu tercihinde birden fazla kullanım türü bulunmaktadır. Farklı sektörlerdeki işetmelerin kullandığı sunucular bazen veri alışverişinin sağlam olması, mail trafiğini yönetebilmek ya da web sitelerini barındırmak isteyen kullanıcılar için tercih edilmektedir. Orta segment bir firmanız varsa tercihini sanal sunuculardan yana kullanabilirsiniz.

İşletmenizin ihtiyacı bu yönde oldukça etkilidir. Özellikle tercihinizi belirtirken tam kapasite yoğunluğunuzu da katarak bir seçim yapmalı ve maliyetleri de ona göre değerlendirmelisiniz. Bu noktada düşük bir sunucu kiraladığınızda donanım ekipmanları tarafından yetersiz kalan bir kaynak durumu sizin veya barındırdığınızın projeleri de tehlikeye atacaktır. Bu konu hakkında detaylı bilgi için müşteri desteği ekibimizden faydalanabilir, gerekli yardımları alabilirsiniz.

Burtinet sunucularında barındırmak istediğiniz projeleriniz var fakat nasıl aktarılacağını bilmiyorsanız müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilir, uzman teknik kadromuz tarafından veri kaybı yaşamadan projelerinizi Burtinet'e ücretsiz olarak taşıyabiliriz.

Tek bir sanala sunucu üzerinde birden çok web sitesi barındırabileceğiniz VPS Sunucu hizmetinde daha çok orta ölçekli firmalar yer almaktadır. Büyük kaynaklara sahip şirketlerin alması durumunda erişim problemleriyle karşı karşıya gelebileceği gibi aynı zamanda sunucu sistemlerinde oluşacak sorunları da beraberinde yaşayacaktır. Özellikle kendi uygulamalarını barındırmak isteyen yazılımcılar veya kendi oyun sunucusunu kurmak isteyenler için çoğunlukla tercih edilmektedir.

VPS sunucu kiralama işlemlerine göre maliyeti daha fazla olan VDS sunucularda özellikle sunucunun bölünmesi ile ortaya çıktığı için kullanıcıların tercihleri de bu yönde değişmektedir. Bölünen sistemlerin her biri farklı donanımlara ya da işletim sistemlerine sahip olmaktadır. Özel olarak açılan sunucular sadece kiralayana tahsis edilir ve başkası kullanamaz. Daha kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sunucuların birbirini etkilemediği VDS Sunucularını tercih edebilirsiniz.

Web sitenizi ya da verilerinizi barındırmak isteyeceğiniz sunucular siz satın aldıktan sonra kurulur, düzenlenir, güncellenir ve son olarak optimize edilerek sizlerin maksimum kaynak aktarımı yapmasını sağlar. Bu konu hakkında sizlerin herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmadan sunucu optimizasyonlarını kurulum ekibimiz sonuçlandırmaktadır.

RAM, CPU ve SSD Disk gibi alanların özel olarak belirlendiği bulut sunucu sisteminde fiziksel sunucular ayrı ayrı belirlenmişken donanım arızası veya herhangi bir sorunda etkilenmeden bulut sisteminin avantajlarından yararlanabilirsiniz.Ölçeklendirilebilir yapısı ve yük dengeleme sistemleri ile birçok firmanın tercihi olan bulut sunucu sistemine sizde göz atmak için sayfamıza gidebilir fiyatları ve özelliklerine bakabilirsiniz.

Sunucu kiralarken paketlerde var olan fiyatlar tamamen piyasa endeksli ve donanım taraflarında olan gelişmişlik ile doğrudan orantılıdır. Sunucu sistemlerimizde kullandığımız ekipmanlar üst düzey olduğu gibi sizlerin herhangi bir sorun yaşamaması adına birçok farklı teknolojiyi sunucularımıza entegre etmiş bulunmaktayız. Sunucu paketlerinde özellikler arttıkça fiyatlar da aynı oranda artış göstermektedir.

Windows işletim sistemine göre açık kaynak ile geliştirilmiş bir işletim sistemi olan linux sunucuları birçok farklı hosting türü ile doğrudan bağlantılıdır diyebiliriz. Özellikle sunucu hizmetlerinde tercih edilen linux sunucularını sizlerde kullanabilir birçok farklı geliştirmeden ve avantajından yararlanabilirsiniz.

Teşekkürler BurtiNET