VPS Sunucu

Yüksek performans için tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı VPS Sunucu ile verilerinizi güvenle barındırmanın yanı sıra sanal sunucu güvenliği ile maksimum performansa Burtinet ile sahip olabilirsiniz.

  • 99.9% Network Uptime
  • 7/24 Teknik Destek
  • Güçlü Network Altyapısı

Uygun Fiyatlı VPS Sunucu Paketleri

Yüksek erişilebilirlik, %100 SSD alt yapısı birleşimi ile üst düzey sunucu hizmeti alacağınız uygun fiyatlı paketler Burtinet'te!

Paket Adı İşlemci CPU Ram Disk Lokasyon Trafik Aylık Fiyat Yıllık Fiyat

VDS Paket 1

Intel® Xeon® Series 2 2 GB 40 GB Türkiye Limitsiz

279.99 ₺ $ 9.74

2699.99 ₺ $ 93.88

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 2

Intel® Xeon® Series 2 4 GB 60 GB Türkiye Limitsiz

384.99 ₺ $ 13.39

3799.99 ₺ $ 132.13

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 3

Intel® Xeon® Series 4 6 GB 80 GB Türkiye Limitsiz

544.99 ₺ $ 18.95

5769.99 ₺ $ 200.62

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 4

Intel® Xeon® Series 6 6 GB 100 GB Türkiye Limitsiz

649.99 ₺ $ 22.60

6999.99 ₺ $ 243.39

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 5

Intel® Xeon® Series 6 8 GB 120 GB Türkiye Limitsiz

769.99 ₺ $ 26.77

8399.99 ₺ $ 292.07

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 6

Intel® Xeon® Series 8 8 GB 150 GB Türkiye Limitsiz

869.99 ₺ $ 30.25

9599.99 ₺ $ 333.79

Sipariş Ver Sipariş Ver

VDS Paket 7

Intel® Xeon® Series 8 12 GB 200 GB Türkiye Limitsiz

1099.99 ₺ $ 38.25

12039.99 ₺ $ 418.63

Sipariş Ver Sipariş Ver

VPS Sunucu Özellikleri Ve Fiyatı

7/24 Teknik Destek

VPS Sunucularda online işlem kısımlarında yaşadığınız sorunları danışmak adına ya da VPS sunucu hizmetinizde paket yükseltme gibi farklı konuları uzman ekbimize danışabilir sorunlarınıza veya sorularınıza çözüm bulabilirsiniz.

Anında Kaynak Güncelleme

VPS sunucularda paketiniz sizlere yetersiz geldiğinde anında işlem sağlamak için panelinize girebilir ve daha sonra yükseltme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kaynaklarınızı güncellemek için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Sunucu Yönetim Paneli

Sunucunuzda yapacağınız herhangi bir düzenleme ya da restart, reboot gibi yeniden kurulum işlemlerinizi kolayca halledebilir, bekleme gibi işlemleriniz olmadan anında düzenleme sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyat

Kalitemizden ödün vermeden sizler için fiyatlarımızı piyasanın altında belirledik. VPS Sunucu hizmetini alırken aynı zamanda performanslı bir sunucuya sahip olmak için sizde tercihini Burtinet'ten yana kullanabilir, sizler için sunduğumuz imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Tam Erişim İmkanı

Sunucu içinde yetkinizi sınırlamadan tam kontrol ile istediğiniz düzenlemeyi yapabilmek için sizleri kısıtlamıyoruz. Dilediğiniz bilgilere anında erişim sağlayarak aksiyon alabilirsiniz.

SSD Disk Donanımı

VPS Sunucularda kullandığımız donanımlardan bir tanesi olan, diğer disklere göre 5 kat daha fazla performans sunan SSD Disk yapsı ile web sitelerinizi hızlandırabilir böylelikle kullanı odaklı bir siteye sahip olabilirsiniz.

Destek Gerekirse Biz Buradayız!

Türkiye'nin en tecrübeli destek uzmanlarıyla telefon, ticket ve canlı destek gibi 3 farklı kanaldan 7/24 destek sunuyoruz. Ortalama 30 dakikada yanıt süresi ile sizlere destek hizmeti sunuyoruz.

Daha Fazla Özelliğe İhtiyacım Var

Hemen size özel paketlerimizi oluşturalım ! Sadece ihtiyacınızı bize iletiyorsunuz bizde size en uygun paketi oluşturup ihtiyacınıza göre Barınma Hizmeti sağlıyoruz !

VPS Sunucu ile İlgili Merak Edilen Sorular

Virtual Private Server yani sanal özel sunucu sisteminde fiziksel sunucuların sanallaştırılarak sizin belirttiğiniz sistemlerde özel olarak sunulmasıdır. İhtiyaçlara göre farklı özelliklerde sunucular açılmaktadır. VPS Sunucu hizmetinde yer alan havuz sistemi sayesinde her sunucu ihtiyacını havuzdan karşılayarak ihtiyaçları olan kaynağı çekmektedir.

VPS Sunucu'yu tercih etmek istediğinizde ilk olarak paket özelliklerine göz atmalısınız. İşletmenize ya da firmanıza uygun olan özelliklerdeki paketi seçerek sepete ekleyebilir ve ödeme adımlarını Burtinet güvencesi ile hızla tamamlayabilirsiniz.

İhtiyaç halinde genişleyebilir sistemi sayesinde diğer sunucu hizmetlerine oranla daha avantajlı tarafları bulunmaktadır. Özellikle farklı farklı işleriniz için alacağınız sunucular yerine VPS sunucu tercih ederek ihtiyaçlarınız doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Bu tarafta donanım, elektrik ya da network gibi maliyetlerden de kurtulmuş olursunuz.

Donanım ve yazılım tarafında bilgiler gerektiren kurulum işleminde müşterimize herhangi bir işleme karışma izni vermemekteyiz. Sizler için pakette belirtilen özellikleri eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde kurarak sunucularınızı teslim etmekteyiz.

Sunucu siparişlerinizde sunucu türlerine göre kurulum zamanı değişim gösterirken VPS Sunucularda bu durum 2-4 saat arasında değişiklik göstermektedir. Seçtiğiniz paket doğrultusunda uzman ekiplerimiz işlemlerinizi en kısa süre içinde tamamlar ve size geri dönüş yapmaktadırlar.

İçinde barındırdığınız web sitelerinin trafik hacmine göre değişiklik göstermektedir. 10k veya 20k gibi orta seviye bir siteyi rahatlıkla taşır ve kaynaklarını sorunsuz iletebilir. Optimize edilmiş ile normal siteler arasında farklılıklar oluşurken bunun yanında çük yüksek hit oranına sahip web siteleri için yeterli gelmeyebilir. Uzman ekiplerimize danışmanızda fayda var.

Kaliteli hizmet sağladığımız sunucularda uygun fiyat politikamızı kullanarak birçok hosting firmasının altında fiyatlar vermekteyiz. Kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı her geçen daha da kaliteli hale getiriyor, siz değerli müşterilerimize performanslı sunucu hizmetleri sağlıyoruz. Fiyatlarımız paket içindeki özelliklere göre değişiklik gösterirken aynı zamanda donanım, piyasa durumu vb gibi farklı unsurlarda da fiyatta değişiklik olmaktadır.

VPS Sunucu almanız durumunda %100 uyumlu SSD disklerle sunucunuzu güçlendiriyor bunun yanında yüksek hızlara sahip olan, oyun veya kurumsal sunucular için aktif kullanabilecek düzeyde donanımları sizlere tahsis edildiği gibi güçlü network yapısı ve gelişmiş yönetim paneli ile kullanımı diğer sunucu türlerine göre daha kolaydır.

Bu kapsamda ikisi de farklı konuları bünyesinde barındırırken örneğin VPS sunucu sistemindeki kaynaklar paylaşımlı kullanılırken VDS'de bu durum tam tersi düzeydedir. VDS Paylaşımsız ve havuz unsuru olmadan özel olarak sunucularda barındırma yapmaktadır. Donanım tabanlı sanallaştırma yapıldığı VDS sunucular VPS'ye göre daha stabil çalıştığı bilinenler arasındadır.

Sunucu içerisinde birden fazla kullanıcı bulunmaktadır. Bu durum bazı kullanıcıların aklına güven sorununu getirmektedir. Burtinet sunucu sisteminde yer alan VPS Sunucular eşit olarak bölünmüş ve herhangi bir sorun çıkmaması için kontrol edilerek paylaşım sağlanmıştır. Tamamen güvende olduğunuzu ve özel yazılımlarla birlikte üstün teknoloji sistemimiz sayesinde VPS sunucu hizmetlerinde hiçbir sorun yaşamadan veri alışverişine devam edebilirsiniz.

Teşekkürler BurtiNET