Yurt Dışı Sanal Sunucu (VDS)

7/24 Teknik Destek Garantisi İle Yüksek Performanslı SSD Diskli Sanal Sunucular

 • CPU
  2
 • Bellek
  4 GB
 • Disk
  80 GB
 • Trafik
  3 TB
Sipariş Özeti

Kapasite ihtiyacınıza göre dilediğiniz kadar kaynak ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz.

Yurt Dışı Sanal Sunucu (VDS)

Paket Adı CPU RAM Disk Trafik Lokasyon Aylık Fiyat
VDS Eko 2 4 GB 80 GB SSD 3 TB

839.90 ₺ $ 29.20

Sipariş Ver Sipariş Ver
VDS Pro 4 8 GB 160 GB SSD 4 TB

1679.90 ₺ $ 58.41

Sipariş Ver Sipariş Ver
VDS Ultra 6 16 GB 320 GB SSD 5 TB

3359.90 ₺ $ 116.82

Sipariş Ver Sipariş Ver
VDS Elite 8 32 GB 640 GB SSD 6 TB

8399.90 ₺ $ 292.06

Sipariş Ver Sipariş Ver

Veri Merkezi Lokasyonlarımız

BurtiNET, dünya çapında sunucuları barındırarak müşterilerine yakın bir ağ hizmeti sunmaktadır..

Sanal Sunucu Avantajları

Teknik Destek

Her zaman destek alabileceğiniz uzman ekibimiz ile karşılaştığınız teknik sorunlarda yardım alabilirsiniz.

%100 SSD Altyapı

Son teknoloji %100 SSD diskler sayesinde sunucunuzun okuma ve yazma hızı daha performanslı olur.

Yapılandırabilir Sunucular

Satın aldığınız bulut sunucunuzun işletim sistemi, kontrol paneli, web sunucusu gibi özelliklerini istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz.

Ücretsiz Kurulum

Tüm kurulum ve özel konfigürasyonlar uzman kurulum ekibimiz tarafından en yüksek verim ve performansı sağlayacak şekilde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Hazır Sunucu Şablonları

Satın aldığınız bulut sunucunuza Centos7, Debian7, Ubuntu 14, Cloud Linux, Windows 2012 R2, 2016 ve 2019 işletim sistemlerinden istediğiniz herhangi biri, en optimize ayarlar ile kurularak teslim edilir.

Ultra Güvenlik

Güçlü Firewall ve Anti DDoS koruması sayesinde barınan bulut sunucunuzda web uygulamalarınıza yönelik gelebilecek saldırılardan korunabilirsiniz.

Daha Fazla Özelliğe İhtiyacım Var

Hemen size özel paketlerimizi oluşturalım ! Sadece ihtiyacınızı bize iletiyorsunuz bizde size en uygun paketi oluşturup ihtiyacınıza göre Barınma Hizmeti sağlıyoruz !

Destek Gerekirse Biz Buradayız!

Türkiye'nin en tecrübeli destek uzmanlarıyla telefon, ticket ve canlı destek gibi 3 farklı kanaldan 7/24 destek sunuyoruz. Ortalama 30 dakikada yanıt süresi ile sizlere destek hizmeti sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

19 farklı lokasyondan sipariş verebilirsiniz. Stockholm - Sweden, London - United Kingdom, Amsterdam - Netherlands, Frankfurt - Germany, Paris - France, Los Angeles - United States, Atlanta - United States, Chicago - United States, Dallas - United States, Mexico City - Mexico, Miami - United States, New York (NJ) - United States, Seattle - United States, Silicon Valley - United States, Toronto - Canada, Tokyo - Japan, Seoul - South Korea, Singapore - Singapore, Sydney - Australia

Sanal olarak atanan kaynaklar ile elde edilen sunucu sistemidir. Bu yöntem diğer sanallaştırma teknolojilerine göre daha performanslı ve güvenlidir. Ana sunucudan atanan ram, CPU ve disk gibi kaynaklar gerçeksınırlarına kadar size ait olacaktır. Bir kullanıcıya atanan kaynak sistemden ayrılır ve başka bir kullanıcı ile paylaştırılmaz.

Hosting hizmetleri bir sunucuda size ayrılmış alanı, sistem yöneticisinin belirlediği kriterlere göre kullanmanızı sağlar. Yetkileri ve çalışma alanı kısıtlıdır.VDS sunucu hizmetlerinde ise size ait bir sunucunuz olur ve tüm yapılandırmasını dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.Bu durum size yazılımsal ihtiyaçlarınızda esneklik sağlar. Aynı zamanda hosting hizmetlerine göre çok daha yüksek sistem kaynaklarını sadece size ait olacak şekilde kullanabilirsiniz.

VDS sunucu siparişiniz ödemeniz sonrasında onaylanıyor.Siparişin onaylanmasının ardından sunucunuz teknik birimin uygunluk durumuna göre 24 saat içerisinde kullanıma hazır hale getirilmektedir.Kurulumlarda sipariş esnasında belirttiğiniz işletim sistemi,kontrol panel gibi seçenekler uygulanmaktadır.

VDS sunucuları sizin ihtiyaç ve isteklerinize göre yapılandırılmış, sürekli olarak internete bağlı bir bilgisayar olarak düşünebilirsiniz. Bu bilgisayarların en önemli farkı sanal ortamda çalışıyor olmalarıdır. Yönetim açısından evinizdeki ya da ofisinizdeki bir bilgisayarı kullanmaktan farklı değildir. İşletim sistemleri ve üzerinde çalışan uygulamalar uzaktan yönetime uygun olacak şekilde yapılandırılmaktadır.

Güncel sürüm Microsoft Windows ve yaygın Linux dağıtımı olan Centos işletim sistemi standart olarak tercih edilmektedir. Windows sürümleri ya da Linux dağıtımlarının farklı bir türüne ihtiyaç duymanız durumunda bunu kurulum öncesinde bize bildirmeniz yeterlidir.

Evet, talep etmeniz durumunda ihtiyacınıza uygun özelliklerdeki ücretli teknik destek paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Teşekkürler BurtiNET