Kullanım Şartları

1. Taraflar

1.1 : Bu sözleşme ürünler ve hizmetler bölümünde belirtilen hizmetleri (Hizmetler olarak anılacaktır) sağlayan BurtiNET Internet ve Bilişim Hizmetleri (BurtiNET olarak anılacaktır) ile Yeni müşteri kaydı bölümünde belirtilen detayları ile belirtilen kişi/kurum(Müşteri olarak anılacaktır) arasında BurtiNET'e ait olan burtinet.com internet adresinde faaliyet gösteren internet sitesinin (Site olarak anılacaktır) kullanımı ve bu site üzerinden satın alınacak hizmetleri aşağıda belirtilen madde ve koşullar ile imza altına alınmış sayılacaktır.

1.2: Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

2. Konusu

2.1: İş bu sözleşme müşteri tarafından site üzerindeki işlemlerinde, siparişlerinde, gönderdiği mesajlarında kayıt işleminde vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yapmaya ve yapmamaya izni olan bölümleri, siparişlerinde tercihleri uyarınca alacağı hizmetler karşılığında BurtiNET'e ödeyeceği ücretleri düzenleyecektir. Bu hizmet ve işlem açıklamaları aşağıdaki gibidir.

2.2: Üyelik bilgileri müşteri tarafından üye olunma sırasında girilen bilgilerdir. Bu bilgiler yapılan işlemlerde baz alınacağından müşteri ve üyenin bu bilgileri hatasız eksiksiz ve doğru girdiği varsayılmaktadır.

3. Sorumluluklar

3.1: BurtiNET, müşterinin talebi üzerine sipariş olarak ilettiği hizmetleri sağlayacaktır. Siparişin kabulü mesajı ile BurtiNET ilgili ücreti tahsil ettiğini kabul edip söz konusu siparişte belirtilen hizmeti vereceğini taahhüt edecektir.

3.2: Ödeme şekli, kdv dahil olarak sipariş sırasında çıkartılacak toplam miktar ile belirtilerek müşterinin aylık veya yıllık ödeme tercihlerine göre ödemesi gereken ücretler BurtiNET tarafından bildirilecektir.

3.3: Sipariş kabulü ve işlemlerin onaylanmasından sonra BurtiNET, müşteri siparişi detayında bulunan hizmete ilişkin kontrol panel, ftp, sql ve e-mail kullanıcı adları ve şifrelerini müşteriye iletecek ve hizmet başlamış olacaktır. İlgili hesapların ve şifrelerin sorumluğu müşterinin sorumluluğunda olup bu konulardan doğabilecek zarar ve ziyandan müşteri sorumlu olacaktır.

3.4: Müşteri aldığı hizmet dahilinde BurtiNET tarafından aldığı beyan ve uyarılara uyacağını taahhüt eder. Müşteri, hosting hesabından faydalanırken BurtiNET tarafından yayınlanan her türlü ihtar ya da bildirime uymayı beyan, kabul ve taahhüt eder. Müşteri, almış olduğu bulundurma hizmetinde kendisine ücretsiz ve sınırsız olarak verilen hizmetleri yine ücretli ya da ücretsiz ve/veya sınırlı ya da sınırsız olarak üçüncü kişilere dağıtamaz, satamaz.

3.5: Müşteri hizmet dahilinde sahip olduğu yazılım ve programları kullanarak erişim hakkı bulunmayan dosya veya programlara erişmemeyi, bu tarz bir sorundan dolayı herhangi bir problem yaratmamayı, oluşabilecek sorun ve problemlerde zararı karşılamayı taahhüt eder. Domain yenileme, uzatma, transfer gibi işlemlerin takibini ve bu işlemler ile ilgili tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu kabül ve taahhüt eder.

3.6: Müşteri alan adı, hosting veya aldığı hizmetlerin kullanılması sırasında yürürlükte olan veya sözleşme süresince yürürlülüğe girecek olan vergi, harç ve benzer yükümlülüklerin kendisine ait olduğunu, karşılayacağını kabul ve taahhüt eder.

3.7: Müşteri hizmeti dahilinde barındırdığı tüm dosya, doküman ve programlardan, web sitesi ve e-mail hizmetleri ile kullanacağı ve faydalanacağı tüm işlemlerden kendisi sorumlu olduğunu, söz konusu veri, bilgi ve beyanların yasalara aykırılığından doğa bilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluğu kendisi karşılamayı kabul ve taahhüt eder. İş bu konuda doğabilecek sorunlardan BurtiNET'e herhangi bir kusur iletilemez.

3.7.1: BurtiNET sayfaları gönderilmeden önce gözden geçirmez, doğrulamaz, ciro etmez veya kullanıcı tarafından yapılmış sayfalar için herhangi bir şekilde bir sorumluluk almaz. BurtiNET kullanıcı hesaplarını bu ana hatları ihlal ettiği için veya başka bir sebeple veya BurtiNET'in kendi veya kullanıcılarından herhangi birinin işine zararlı olduğuna inandığı için fesih edebilir. BurtiNET hukuka aykırılık eden filleri ve eylemleri öğrendiğinden itibaren müşteriye haber vermeden hizmeti silmek hakkına sahiptir.

3.8: BurtiNET, sağladığı hizmet içerisinde bulunan müşteri verilerinin hatalı kullanımlarından, veri içeriklerinden, e-mail ile kullanılan tüm verilerden doğabilecek hiçbir maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu verilerin yedekleme ve saklama yükümlükleri müşteriye aittir. BurtiNET müşterinin tüm verilerini düzenli bir biçimde yedekleme ve bakım işlemine tabi tutacaktır. Buna rağmen BurtiNET hizmetlerinde meydana gelebilecek kesinti veya veri kaybından dolayı oluşabilecek hatalardan, zarardan ve ziyandan BurtiNET sorumlu değildir. FTP, SQL, Log, Email vb. 1 hesaba ait tüm hizmetlerin toplam boyutu 2GB'ı aşan sitelerin yedeklemesi tarafımızdan yapılmayacaktır! Verilerin yedeklenmesi sözleşme metninde aksi belirtilmediği sürece müşterinin sorumluluğundadır.

3.9: BurtiNET, müşteri tarafından sipariş verilmiş ve ödemesi sorunsuz olarak gerçekleştirilmiş domain name tescil işlemlerini yürütecektir. Tescil edilen ve sipariş ile kabul edilen tescil talebi ile ücreti ödenen domain name 'in sahibi müşteridir. BurtiNET bu konuda müşterinin talepleri doğrultusunda domain name üzerinde işlem yapabilecektir. Müşteri tarafından domain name üzerinde bir düzenleme, değişiklik ve transfer taleplerini en kısa sürede yapacaktır. Tarafımızdan tescil edilen alan adları (com, net, org, ...) The Directi Group ve OnlineNIC, firmalarına kesinlikle transfer işlemi gerçekleştirilmemektedir.

3.10: BurtiNET, siparişlerin tamamında müşteri tarafından belirtilecek kredi kartı bilgilerini, kullanmakta olduğu sanal pos sistemine ya da herhangi bir veri tabanına kaydetmemektedir. Ödemelerin gecikmesi durumunda hizmetin durdurulması ve ödemesiz yedek verilmemesi hakkını saklı tutmaktadır.

3.11: BurtiNET, müşteriye ait yedeklerin düzenli tutulması için gerekli özeni ve ehemmiyeti gösterecektir, fakat bu konuda yaşanabilecek sorunlardan dolayı müşterinin uğrayacağı veri kayıplarından sorumlu tutulamaz, müşteri kendi verilerini düzenli olarak kaydetmekle yükümlüdür.

3.12: BurtiNET, süresi dolmuş alan adı, hosting, veya diğer sunduğu hizmetleri süre bitiminden sonra durdurma, hizmeti tamamen iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Süresi dolmuş veya ödemesi sağlanmamış hizmetlerin iptalinden sonra herhangi bir veri kaydı tutma yükümlülüğü bulunmamaktadır.

3.13: BurtiNET, Satılan hizmetler Dosya Barındırma hizmeti (File Hosting) değil web sitesi barındırma (Web Hosting) hizmetidir. Bundan dolayı FTP hesaplarında Web Dosyaları dışında her türlü (müzik, oyun, program, film, mp3, exe, arşiv vb.) uzantılı Dosyalar barındırmak ve upload/download ettirmek yasaktır. Hosting içerisinde tekil olarak 500MB üstü dosya barındırmak yasaktır. bu içerikler bulunduğunda silinecektir sözleşmeye uymayan hesaplar ise tekrar açılmamak üzere askıya alınacaktır.

3.13.1: BurtiNET sunucularında resim/video yükleme, indirme ve görüntüleme servisleri ve yazılımları barındırılamaz (host edilemez). Üçüncü kişilerin yüklediği görsel resim ve video BurtiNET’in sorumluluğunda olmayıp. Hizmet sahibinin sorumluluğu altındadır. Hukuken BurtiNET, ilgili görsellerde oluşabilecek telif veya müstehcen içeriklerden hizmet sahibinin sorumlu olduğunu ilgili mercilere beyan etmekle hükümlüdür.

3.13.2: BurtiNET paylaşımlı hosting sunucularında tekil maksimum 500MB dosyaya izin vermektedir. Dosya limitini aşan kullanıcılar uyarılacaktır. Uyarıdan sonra 3 gün içerisinde cevap alınmadığı taktirde tekil 500MB+ dosyaların silinmesinden BurtiNET sorumlu değildir.

3.14: BurtiNET, Sunucularda çalışan zamanlanmış görev (cronjob)'lara limit koymaktadır. 1 hesap 20 dakikada sadece 1 cron çalıştırabilir. Fazla cronjob çalıştıran hesaplar yoğunluk oluşturacağından bilgi verilmeden askıya alınabilir.

3.15: BurtiNET, Web Hosting ve Reseller Hosting hesaplarında Inode limiti 140.000 Olarak ayarlanmıştır. inode limiti dosya limiti demektir 140.000 Dosyadan sonra başka bir dosya upload edilemez.

3.16: BurtiNET, Satın aldığınız pakete göre belirlenen bir trafik limitiniz olacaktır. Bu limiti aşmanız veya doldurmanız durumunda, satın alınan hizmetleriniz bir sonraki aya kadar veya daha fazla trafik satın alınana kadar otomatik olarak askıya alabilir. Kullanılan trafik miktarını sizin takip etmeniz gerekmektedir. Kullanılmayan trafik bir sonraki aya aktarılmayacaktır.

3.17: BurtiNET, Sitenizin taşınması garantisi verilen hizmetlerde, sitenizi BURTİNET'e taşımak için profesyonel ekibimiz titizlikle çalışmaktadır. Ancak, site taşıma süreci karmaşık bir işlem olabilir ve her durumda beklenmedik engellerle karşılaşılabilir. Bu nedenle, sitenizin taşınması konusunda tam bir zaman veya başarı garantisi vermek mümkün değildir. Her hosting firması kendi özelliklerine ve altyapısına sahiptir ve bu nedenle site taşıma işlemi her zaman sorunsuz olmayabilir. Sitenizin eksiksiz ve hatasız bir şekilde taşınması için elimizden geleni yapacağız, ancak olası hatalar veya aksaklıkların sorumluluğunu üstlenmemekteyiz. Bu sebeple, sitenizin taşınması sırasında oluşabilecek herhangi bir veri kaybı veya kesintiden BURTİNET sorumlu değildir. Müşteri, sitenin yedeğini alarak ve taşıma sürecindeki olası riskler hakkında bilgi sahibi olarak, bu işlemi gerçekleştirmeyi kabul eder.

3.18: BurtiNET, Toplu mail gönderimi ya da isteksiz mail iletimi (spam e-mail) hizmeti sunmamaktadır. Sağlamış olduğu hizmetler üzerinden bu tarz gönderimler yapılamaz. Bu tarz gönderimlerin tespitinde hizmetin tamamına erişimini bloklar. Gönderimin bir kez daha tekrarlanması durumunda hizmet iptal edilir ve zarar tazmini olarak ödeme iade edilmez. Hizmetlerimiz arasında Mailing hizmeti mevcut değildir.

3.19: BurtiNET, IP bloğunun e-posta kara listelerine girmesi durumunda, bu duruma neden olan kişiden bu durumun düzeltilmesi için gereken ücreti talep etme hakkını saklı tutar. Talep edilen ücret, BurtiNET'ten bağımsız olarak belirlenir ve IP bloğunun e-posta kara listelerinden temizlenmesi için kullanılır. Hizmetlerimizden faydalanarak, bu tür durumlarda talep edilen ücreti itiraz etmeksizin ve belirtilen süre içinde ödemeyi kabul etmiş olursunuz.

3.20: BurtiNET, Reseller/Hosting için satın almış olduğunuz Özel IP, Ek disk alanı gibi eklentiler Reseller/Hosting hizmetlerinizle ilişkilendirilmektedir. İlişkilendirilmiş ek hizmetlerin ödemeleri yapılmadığı takdirde, hosting hizmetlerinin kesintiye uğraması veya askıya alınması gibi prosedürlerin uygulanması mümkündür. Bu durum, müşteriye sunulan hizmetlerin tam kullanılabilirliğini sağlamak ve hosting hizmetlerinin sürdürülebilirliğini korumak amacıyla gereklidir. BurtiNET, müşterilerin hizmetleri için satın aldıkları eklentilerin (Özel IP, Ek Disk Alanı vb) gerekli ödemeleri yapmamaları durumunda hizmetlerin askıya alınmasıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Eğer hizmetinize tanımlı olan eklenti olmadan hizmetinize devam etmek istiyorsanız, BurtiNET sistemi üzerinden iptal talebi oluşturup eklentiyi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Eklenti iptal edilmedikçe, Reseller/Hosting hizmetleriniz askıya alınmaya devam edecektir.

3.21: BurtiNET, Reseller/Linux hosting hizmetlerinde müşterilere Mail hosting hizmeti sunmamaktadır. Bu nedenle, hizmetlerimizde kesin bir e-posta gönderme/alma garantisi bulunmamaktadır. E-posta hizmetinin sunulup sunulmaması, müşterilerimize firma tarafından belirlenen politikalar ve mevcut koşullara bağlı olarak değişebilmektedir. Email Gönderme/Alma garantisi bulunmadığından dolayı doğabilecek her türlü maddi ya da manevi sorumluluğu Firmamız kabul etmez.

3.22: BurtiNET, İnternet ve Bilişim Hizmetlerin ‘de Yetkili olan ya da Satış, Destek, Muhasebe Departmanlarında Çalışanlara olası argo kelime, hakaret, tehdit ve gerçek olmayan suçlamalarda Yetkili kişiler Firmayı ve şahsını korumak adına hizmeti askıya alıp iptal etme hakkına sahiptirler. Bu davranışlarda bulunan bireysel/kurumsal kişiler ödeme iadesi kapsamı dışında kalmaktadırlar.

3.23: BurtiNET, kullanıcıların mail yoluyla ilettiği talepleri dikkate almakla birlikte, bu yöntem üzerinden yapılan işlemlerin zamanında fark edilmemesi veya görülmemesi gibi durumlarda herhangi bir sorumluluk almadığını müşterinin kabul ettiğini beyan eder. Mail üzerinden yapılan taleplerin zamanında işleme alınmamasından sorumlu tutulamaz. Asıl işlemler kontrol paneli üzerinden yapıldığı için, mail üzerinde açılan taleplerin insiyatife bağlı olarak düzenlendiğini belirtir.

3.24: BurtiNET, Müşteriyi ilgilendiren işlemler için destek talebi (ticket) üzerinden veya sisteme kayıtlı olan e-posta adresi üzerinden bilgi sağladığı durumlarda tarafınıza bilgilendirme yapıldı sayar ve bu bilgilendirme mesajını müşteri tarafından okundu olarak kabul edilir. İşlem öncesi ilgili kanallardan bilgilendirme yapıldıysa sonrasında yapılan işlemlerden BurtiNET sorumlu değildir.

4. Süre

4.1: İş bu sözleşme sipariş ve ödeme işlemlerinin internet ortamından BurtiNET'e iletilmesi ile birlikte tarafların belirtilen hak ve yükümlülükleri başlar.

4.2: Sözleşme süresi müşterinin ilgili hizmet için sipariş sırasında seçmiş olduğu ödeme periyodu kadardır.

4.3: Taraflar sözleşmenin sona ermesinden 10 iş günü öncesine kadar sözleşmenin süre sonunda sona ereceğini ihtar etmemişler ise sözleşme aynı şart ve hükümler ile önceki sözleşme süresi kadar uzar. ( Ücret hususunda meydana gelen değişiklikler saklıdır.)

5. Ücret

5.1: İş bu sözleşmede belirtilen hizmetler karşılığı olarak ödenecek ücret sipariş işlemi sırasında belirtilen miktar kadardır. Belirtilen ücretlere KDV sonradan dahil ederek hesaplanır ve müşteriye gösterilerek tahsilat gerçekleşir.

5.2: BurtiNET önceden haber vermeksizin fiyatlar ve tarifeler üzerinde ileriye dönük olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Müşteri iş bu değişiklikler konusunda şimdiden oluşabilecek değişiklikleri kabul, beyan ve taahhüt eder.

5.3: Ücret döviz cinsinden ise fatura tarihindeki Yapı Kredi Bankası satış kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenir.

5.4: Ücret ilgili ürün satış sayfalarında belirtilmediği ve müşteri ile yapılan özel bir sözleşme olmadığı sürece fatura kesim tarihinden itibaren 3. iş günü sonuna kadar sipariş işlemi sırasında kredi kartı ile ödeme talimatı var ise kredi kartı hesabından, kredi kartı ile ödeme talimatı yok ise müşteri iletişim adresinde belirtilen banka hesap numaralarına ödemekle yükümlüdür.

5.5: Ödemenin gecikmesi durumunda BurtiNET kur farkı faturası kesme hakkını saklı tutar.

5.6: BurtiNET, müşteri ödeme işlemini tamamlayıncaya kadar ilgili hizmeti kapatma, açma hakkını saklı tutar.

5.7: BurtiNET dolar bazlı ürünlerde (hosting, sunucu, ip adresi, lisans, ssl) fiyatları günlük Dolar/TL kuruna göre belirlenir.

6. Askıya Alınma

6.1: Ödeme konusunda problem yaşanması, kredi kartı ile ödemede provizyon sorunları veya hüküm ve yükümlülükler ile ilgili maddelerden dolayı BurtiNET, müşteriye verilen hizmetlerin tümünü, e-mail, web, ftp hesaplarının tamamını durdurma hakkını saklı tutar.

6.2: Bu durumun devam süresince müşteri adına e-mail, web, ftp erişimleri yapılamaz ve e-mail hesapları engellenerek gelen e-mailler geri çevrilir.

6.3: Kullanılan ürün ve hizmetin site üzerinde aksi belirtilmedikçe Günlük yüksek cpu/ram/mysql vb. Sunucu üzerindeki Kaynak kullanım izni %35 şeklindedir. Anlık kullanımlar için %45 Kaynak izni verilebilmekte fakat sürekli kullanımda %35 olarak limitlendirilmektedir. Bu adil kullanım iznini aşan ürün yada hizmet durdurulur (askıya alınır) ve müşteri 24 saat içerisinde sorunu çözmeyi taahhüt eder. Gerekli düzenleme yapılmadığı yada sonuca ulaşmadığı taktirde hizmet tamamen durdurulur ve iadesi yapılmaz.

6.4: BurtiNET sunucuları üzerindeki herhangi bir kullanıcının diğer müşterilerin hizmetini engelleyici ya da yavaşlatıcı işlemleri isteyerek yada istemeyerek yapması durumunda, kullanıcıyı suspend eder (askıya alır) yani kullanıcı hesabını erişimi kapatır ve tekrar hesabı açma hakkını saklı tutar.

7. Fesih

7.1: Müşteri iş bu sözleşmenin herhangi bir maddesine aykırı davranarak sorumluluklarını ve taahhütlerini yerine getirmediği takdirde yada iş bu sözleşmenin ön yüzünde beyan ettiği bilgilerin doğru olmadığının tespiti halinde, yukarıda belirtilen sözleşmeyi askıya alma halinin 7 günden fazla devam etmesi halinde, BurtiNET hiç bir ihtar ve ihbara gerek kalmaksızın sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

7.2: Bu şekilde gerçekleşecek fesih sonrasında müşteri; kalan süreye bakılmaksızın ödemiş olduğu son sözleşme ücretini geri isteyemeyeceğini, fesih tarihinde yürürlükte olan emsal sözleşme bedelinin 5 katı ticari cezai tazminat ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

7.3: Müşteri hiç bir gerekçe göstermeksizin sözleşme normal süre ile sona ermeden 10 gün önce yazılı olarak ihtar etmek şartı ile iş bu sözleşmeyi süresi sonunda fesih etme hakkına sahiptir.

7.4: Sözleşmenin sona erme süresinden önce müşteri tarafından fesih edilmesi halinde sözleşme sonuna kadar ödenecek olan ücretlerin 1/2 sini defaten ve peşin olarak ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

8. İletişim ve Bilgi Adresleri

8.1: Taraflar konusu sözleşmeden kaynaklanan her türlü tebligat için taraflar sipariş adresinde belirtilen posta adreslerini yasal ikametgah olarak kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir.

8.2: Bu adreslere yapılan her türlü tebligat tarafların eline ulaşmasa bile tebliğ edilmiş kabul edilecektir. İş bu adreslere ait değişiklikler diğer tarafa yazılı olarak bildirilmedikçe eski adresler geçerli olacaktır.

8.3: BurtiNET sözleşme süresi içinde müşteri'ye tahsis ettiği elektronik posta adresine mesaj, bilgi, yazı, ihtar, ödeme bildirimi, hesap hareket çizelgesi, hesap ekstresi gönderebilir. Müşteri söz konusu elektronik iletilerin alınmadığı yada kendisine ulaşmadığı iddiasında bulunamayacağı gibi, söz konusu iletilerin gönderildikleri tarihten 1 gün sonra yasal anlamda tebliğ etmiş sayılacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

9. Ücretin Ödenmesinde Temerrüde Düşülmesi

9.1: Müşteri, aldığı hizmetlere karşılık başvuru tarihini takip eden 7 gün içinde ödeme gerçekleştirmediği takdirde temerrüde düşmüş sayılır. Bu durumda BurtiNET kur farkı faturası kesebileceği gibi dilerse fatura tarihinden itibaren aylık %15 gecikme faizi talep edebilir. Müşteri bu gecikme faizi ve kur farkı faturasını ödemeyi beyan ve kabul eder.

9.2: Müşteri, iş bu sözleşmeden doğan her tür alacak için BurtiNET'in dava yada icra takibi açması halinde de aylık %15 gecikme faizi, bakiye borç miktarının %50'si kadar cezai şart, %10'u Avukatlık Ücreti ve diğer tüm yasal giderleri ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

9.3: Müşteri, iş bu sözleşmeden doğan alacaklarının tahsili için yasal mercilere İhtiyati Haciz ve İhtiyati tedbir için başvurması halinde BurtiNET'in teminatsız İhtiyati Haciz ve İhtiyati Tedbir kararı almaya yetkili olduğunu ancak buna rağmen Mahkemelerce teminat istendiğinde, Bankalardan alınacak teminat mektuplarından doğacak komisyon ve her türlü ücretin kendileri tarafından ödeneceğini ve bu konulara hiçbir itirazda bulunmayacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

10. Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

10.1: İş bu sözleşme bununla birlikte 10 madde ve alt başlıklardan ibaret olup, taraflarca okunup anlaşılarak imza altına alınmıştır. (İmza altına alınma. siparişin internet ortamında BurtiNET'e gönderilmesi ile gerçekleşmiş kabul edilir). Hizmet siparişi esnasında "hizmet sözleşmesini okudum, anladım ve kabul ediyorum" şeklindeki ibarede yer alan sözleşmeyi kabul etmeden teknik olarak sipariş verilemez. BurtiNET gerek gördüğü taktirde yeni maddeler ve/veya alt başlıklar ekleyebilir, çıkartabilir ya da maddeler üzerinde değişiklik yapabilir. Müşteri bu değişiklikleri önceden kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.

10.2: İş bu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. BurtiNET tarafından doğabilecek zararlar için müşteri hizmet/ürün için ödeme yaptığı tutarın bir aylık bedelini tanzim edebilir.